• Номер скликання: 6 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2015

                                                       

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Тридцять  четверта  сесія                                                               VI скликання

від 15.10.15   №1665

Про прийняття будівлі у спільну
власність територіальних громад
сіл, селищ, міст області

  Керуючись статтями 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення обласної ради
від 19.03.15 № 1471 “Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області будівлі”, рішення Бердичівської міської ради від 18.08.15 № 1141 “Про безоплатну передачу нежитлової будівлі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області”,звернення комунального вищого навчального закладу “Бердичівський медичний коледж” Житомирської обласної ради від 10.09.15 № 424 та рекомендації постійної комісії обласної ради   з питань бюджету і комунальної власності від 09.10.15, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти із комунальної власності територіальної громади міста Бердичевау спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області будівлю площею 105,3 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. В. Чорновола, 2.

2. Закріпити прийняту будівлю на балансі комунального вищого навчального закладу “Бердичівський медичний коледж” Житомирської обласної ради на праві оперативного управління для забезпечення навчально-виховного процесу.

3. Доручити голові обласної ради створити комісію з приймання-передачі об’єктів у порядку, встановленому чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                      В.Й. Француз