• Номер скликання: 6 скликання
  • Тип документа: Розпорядження
  • Рік документа: 2011

trizyb1
УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної ради

 

від 04.11.11         № 45

Про підсумки обласного конкурсу
серед сільських і селищних рад
на кращий санітарний стан та
благоустрій території у 2011 році

 

Відповідно до рішення обласної ради від 17.05.11 № 174 "Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.03.04 № 384 "Про проведення обласного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території", з урахуванням змін і доповнень ", протоколу засідання комісії з проведення обласного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та  благоустрій території від

2 листопада 2011 року:

1. Визнати переможцями конкурсу у 2011 році:

По першій зоні:

 

Поліську сільську раду
Коростенського району

перше місце

 

Кам’янську сільську раду
Олевського району

друге місце

 

Кримоцьку сільську раду
Радомишльського району

третє місце

 

По другій зоні:

 

Глибочицьку сільську раду
Житомирського району

Городську сільську раду
Коростишівського району

Хомутецьку сільську раду
Брусилівського району

 перше місце

 
друге місце

 
третє місце

 2. Нагородити переможців конкурсу:

Поліську сільську раду Коростенського району і Глибочицьку сільську раду Житомирського району премією в сумі 20 тис. грн. кожну;                                  

Кам’янську сільську раду Олевського району і Городську сільську раду Коростишівського району премією в сумі 13 тис. грн. кожну;    

Кримоцьку сільську раду Радомишльського району і Хомутецьку сільську раду Брусилівського району премією в сумі 8 тис. грн. кожну.

 3. Нагородити грошовою винагородою в розмірі 4 тис. грн.:

Поліського сільського голову Коростенського району Степанчука Андрія Івановича (ідентифікаційний номер 2752606537, с.Поліське, вул. Лугинська, 48 );

Глибочицького сільського голову Житомирського району Сокальського Сергія Вікторовича (ідентифікаційний номер 2693002058, с.Глибочиця, вул. Михайла Грушевського, 4 ).

 4. Нагородити грошовою винагородою в розмірі 3 тис. грн.:

Кам’янського сільського голову Олевського району Осипчука Якова Миколайовича (ідентифікаційний номер 2739404490, с. Кам’янка, вул. Кірова, 33 );

Городського сільського голову Коростишівського району Валаш Оксану Михайлівну (ідентифікаційний номер 2537909423, с. Городське ).

5. Нагородити грошовою винагородою в розмірі 2 тис. грн.:

Кримоцького сільського голову Радомишльського району Галицького Віталія Болеславовича (ідентифікаційний номер 2250407294, с. Кримок, провулок Новоселів, 2 );

Хомутецького сільського голову Брусилівського району Задніпрянець Світлану Миколаївну (ідентифікаційний номер 2399510884, с.Хомутець, вул.Центральна, 49 ).

6. Відзначити роботу з дотримання належного санітарного стану та проведення благоустрою територій Мар’янівського селищного голови Баранівського району Добровольського Олександра Петровича, Райгородоцького сільського голови Бердичівського району Савіна Олександра Анатолійовича, Бондарівського сільського голови Овруцького району Короля Андрія Івановича, Нехворощанського сільського голови Андрушівського району Гетьмана Василя Миколайовича, Луківського сільського голови Малинського району Венглівського Івана Андрійовича, Топорищенського сільського голови Володарсько-Волинського району Зубрицької Ліни Григорівни.

7. Заступнику керуючого справами, начальнику організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради Дишлевій Н.І.:

7.1. Подати до 12.11.11 до бухгалтерії обласної ради письмові повідомлення із банківськими реквізитами відповідних сільських рад – переможців обласного конкурсу для перерахування коштів.

7.2. Підготувати до 23.11.11 свідоцтва обласної ради про присвоєння призових місць переможцям конкурсу для вручення їх на обласних урочистих зборах з нагоди Дня місцевого самоврядування.

8. Заступнику начальника загального відділу, головному бухгалтеру виконавчого апарату обласної ради Слюсарь О.В., відповідно до п. 4 Положення про обласний конкурс серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території, затвердженого рішенням обласної ради від 17.05.11 № 174 "Про внесення змін до рішення обласної ради від 23.03.04 № 384 "Про проведення обласного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території", з урахуванням змін і доповнень ", до 25.11.11 перерахувати відповідним сільським радам – переможцям обласного конкурсу – грошові премії та до 09.12.11 виплатити грошові винагороди сільським головам.

9. Помічнику першого заступника голови обласної ради Головачу С.В.:

9.1. Підготувати інформацію про підсумки обласного конкурсу і розмістити її до 07.11.11 на веб-сайті обласної ради та до 12.11.11 в засобах масової інформації.

9.2. З метою удосконалення організації проведення обласного конкурсу на кращий санітарний стан та благоустрій території населених пунктів області, активізації роботи органів місцевого самоврядування з цього питання за результатами   підсумків обласного конкурсу, підготувати до 21 листопада 2011 року доповідну записку та направити її районним радам для розгляду на семінарах, засіданнях координаційних рад із сільськими, селищними головами.

10. Відповідним сільським радам – переможцям обласного конкурсу – після отримання грошових премій і проведення видатків подати до бухгалтерії обласної ради до 20 грудня 2011 року та до 20 січня 2012 року звіти про використання коштів з відмітками органів Держказначейства про проведення відповідних видатків.

11. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної ради Арешонкова В.Ю.

 

 

 

Голова ради                                                                         Й.А. Запаловський