• Номер скликання: 7 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2019

   

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Двадцять шоста  сесія                                                                       VII скликання

від 17.09.2019 № 1598

Про припинення комунальної установи
«Обласний спеціалізований будинок дитини»
Житомирської обласної ради
шляхом перетворення в комунальне
некомерційне підприємство

Із змінами, внесеними згідно з

рішенням обласної ради:                           

від 18.12.2019 № 1769

                         

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 104-108 Цивільного кодексу України, ст. ст. 52-54, 56-59, 78, 137 Господарського кодексу України, законами України „Основи законодавства України про охорону здоров’я”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”, постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 р. № 675 „Про затвердження Положення про центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям”, враховуючи подання облдержадміністрації від 27.08.2019 № 5461/2-19/51, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 10.09.2019, з питань  бюджету і комунальної власності від 13.09.2019, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити юридичну особу – комунальну установу «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 01526572, юридична  адреса:  м.  Новоград - Волинський, вул. Героїв  Майдану, 64 ) - шляхом її перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної ради.
  1. Передати все майно, права і обов’язки комунальної установи «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради правонаступнику – комунальному некомерційному підприємству «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної ради, згідно з передавальним актом, та закріпити його на праві оперативного управління.
  1. Утворити комісію з припинення комунальної установи «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної ради для направлення повідомлення державному реєстратору про прийняте рішення щодо припинення комунальної установи, проведення інвентаризації майна, складення передавального акта і здійснення інших заходів щодо припинення юридичної особи (додаток 1).

Місцезнаходження комісії з припинення комунальної установи шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної ради: м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 64.

  1. Встановити порядок і строки припинення комунальної установи «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної  ради   (додаток 2).
  1. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Медичний спеціалізований центр ранньої медико-соціальної реабілітації для дітей та паліативної допомоги дітям-інвалідам» Житомирської обласної ради (додаток 3).
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                          В.В. Ширма

Додаток до рішення від 18.12.19

Додаток до рішення від 17.09.19