• Номер скликання: 7 скликання
  • Тип документа: Розпорядження
  • Рік документа: 2018

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови обласної ради

від 10.10.2018 № 66

Про створення робочої групи
з організації та проведення конкурсу
на заміщення посади директора
Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка
Житомирської обласної ради       

            Відповідно до статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 42 Закону України „Про вищу освіту”, постанови Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 № 726  „Деякі питання реалізації статті 42 Закону України „Про вищу освіту”,  Положення про порядок управління об’єктами   спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області,  затвердженого рішенням обласної ради  від 21.12.2017 № 900, зі змінами:

         1. Створити робочу групу з організації та проведення конкурсу на заміщення     посади    директора     Житомирського   музичного      училища         ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради та затвердити її у наступному складі:

Вілівчук Максим Олександрович

- заступник голови обласної ради, голова робочої групи;

Галагуза Олена Володимирівна

- голова постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань;

Савенко Ірина Олександрівна

- заступник керуючого справами, начальник управління юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради;

Кравчук Ніла Михайлівна

- заступник начальника управління, начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності та майнових відносин управління майном виконавчого апарату обласної ради; 

Парфентієва Тетяна Миколаївна

- начальник  управління культури та туризму облдержадміністрації (за згодою);

Теребіж Сталіна Олександрівна - провідний  інспектор відділу  з питань професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації (за згодою).

2. Голові робочої групи:

2.1. Провести організаційне засідання робочої групи.

2.2.  Забезпечити опублікування оголошення про проведення конкурсу у газеті „Освіта України” та розміщення його на офіційних веб-сайтах обласної ради і навчального закладу.

2.3. Протягом двох місяців з дня публікації оголошення про проведення конкурсу прийняти документи від претендентів на зазначену посаду та внести кандидатурипретендентів, які відповідають вимогам Закону України „Про вищу освіту”, до навчального закладу для проведення голосування.

2.4. У ході проведення виборів керівника забезпечити дотримання кількісного складу виборних представників з числа учасників навчально-виховного процесу вказаного навчального закладу, визначеного  Законом України „Про вищу освіту”.

 

 

Голова  обласної ради                                                                    В.В. Ширма