• Номер скликання: 7 скликання
  • Тип документа: Розпорядження
  • Рік документа: 2019

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови обласної ради

від 23.07.2019 № 63

Про проведення жеребкування на
визначення членів конкурсної комісії

Відповідно до статті  55  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про культуру”,  рішення обласної ради від  21.12.2017 № 900 “Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами, та з метою формування персонального складу конкурсної комісії з проведення  конкурсу на заміщення посади директора комунальної установи “Житомирський обласний туристичний інформаційний центр” Житомирської обласної ради з представників громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування:

  1. Затвердити комісію з жеребкування у наступному складі:

Галагуза Олена Володимирівна

- голова комісії, депутат обласної ради;

Савенко Ірина Олександрівна

- член комісії, заступник керуючого справами, начальник управління юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради;

Кравчук Ніла Михайлівна

- член комісії, заступник начальника управління, начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності та майнових відносин управління майном виконавчого апарату обласної ради.

  1. Комісії провести жеребкування на визначення членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на  заміщення  посади  директора комунальної установи “Житомирський обласний туристичний інформаційний центр” Житомирської обласної ради з представників громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.
  1. Відділу комп’ютерного, технічного забезпечення та господарських питань управління з документального,  комп’ютерного та матеріально-технічного забезпечення діяльності обласної ради виконавчого апарату обласної ради  забезпечити онлайн-трансляцію жеребкування на вебсайті Житомирської обласної ради.
  1. Відповідно до результатів проведеного жеребкування, включити у склад конкурсної комісії визначених представників громадських організацій.

 

Голова обласної ради                                                                                  В.В. Ширма