• Номер скликання: 7 скликання
  • Тип документа: Розпорядження
  • Рік документа: 2016

 trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА


РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови обласної  ради

від 02.11.16 № 96

Про проведення жеребкування на
визначення членів конкурсної комісії

Відповідно до статей 43, 55  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», рішення обласної ради від 19.03.15 № 1434 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у новій редакції», зі змінами, та з метою формування персонального складу конкурсної комісії з проведення  конкурсу   на   заміщення   посади директора Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради з представників громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування:

1. Затвердити комісію з жеребкування у наступному  складі:

Галагуза Олена Володимирівна

- голова комісії, депутат обласної ради;

Савенко Ірина Олександрівна

- член комісії, заступник керуючого справами, начальник управління юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради;

Казьмірик Володимир Іванович - член комісії, начальник управління майном виконавчого апарату обласної ради.

2. Комісії провести жеребкування на визначення членів конкурсної комісії з проведення  конкурсу   на   заміщення   посади директора Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради з представників громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.

3. Відділу комп’ютерного, технічного забезпечення та господарських питань управління     з   документального,      комп’ютерного   та    матеріально-

технічного забезпечення діяльності обласної ради забезпечити онлайн-трансляцію жеребкування на веб-сайті Житомирської обласної ради.

4. Відповідно до результатів проведеного жеребкування, включити у склад конкурсної комісії визначених представників громадських організацій.

 

Голова обласної ради                                                                                  В.В. Ширма