• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2022

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Одинадцята  сесія                                                                               VІIІ скликання

від 14.07.2022 № 408

Про припинення Житомирського обласного
літературного музею Житомирської обласної ради
реорганізувавши його шляхом приєднання до
комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей»
Житомирської обласної ради

  Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 104-107 Цивільного кодексу України, з метою оптимізації витрат, розглянувши подання обласної військової адміністрації від 06.07.2022 № 3829/2-22/45, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від 11.07.2022, з питань комунальної власності та майнових відносин від  11.07.2022, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити Житомирський обласний літературний музей Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 20406690, юридична адреса: м. Житомир, вулиця Київська, 45),  реорганізувавши його шляхом приєднання до комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 02226278, юридична адреса:          м. Житомир, майдан Замковий, 1).
  2. Вважати правонаступником Житомирського обласного літературного музею Житомирської обласної ради щодо майна, прав та обов’язків комунальний заклад «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради.
  3. На виконання пункту 1 даного рішення утворити комісію з припинення Житомирського обласного літературного музею Житомирської обласної ради згідно з додатком 1.

Місцезнаходження комісії з припинення: м. Житомир, майдан Замковий,1.

  1. Передати правонаступнику - комунальному закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради, згідно з передавальним актом, майно, закріпивши його на праві оперативного управління, права та обов’язки Житомирського обласного літературного музею Житомирської обласної ради.
  2. На виконання пункту 1 даного рішення встановити порядок та строки проведення припинення Житомирського обласного літературного музею Житомирської обласної ради згідно з додатком 2.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Заступник голови

обласної  ради                                                                                       В.В. Ширма

Додаток до рішення