• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2022

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Десята сесія                                                                                      VIIІ скликання

від 16.06.2022  № 393

Про затвердження передавального акта
комунальної установи
«Обласний спеціальний будинок-інтернат»
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», ст. 107 Цивільного кодексу України, рішення Житомирської обласної ради від 16.12.2021 №345 «Про припинення комунальної установи «Обласний спеціальний будинок-інтернат» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального  підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради», розглянувши лист голови комісії з припинення комунальної установи «Обласний спеціальний будинок-інтернат» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального  підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради  від 25.05.2022 №16, враховуючи рекомендації постійних комісій  обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 07.06.2022, з питань комунальної власності та майнових відносин від 13.06.2022, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити передавальний акт комунальної установи «Обласний спеціальний будинок-інтернат» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ: 33967592, юридична адреса: Андрушівський район, с. Іванків) згідно з додатком.
  1. Голові комісії з припинення комунальної установи «Обласний спеціальний будинок-інтернат» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального  підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради надати передавальний акт державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи у порядку, визначеному чинним законодавством України.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

 

 

Заступник голови
обласної ради                                                                                          В.В. Ширма

Додаток до рішення