• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2021

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Шоста сесія                                                                                          VIIІ скликання

від 04.11.2021  № 283         

Про внесення змін та затвердження
у новій редакції Статуту комунального
підприємства «Житомирський обласний
лікувально-санаторний центр радіаційного
захисту для  дитячого та дорослого населення
«Дениші»  Житомирської обласної ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин від 27.10.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Збільшити статутний капітал комунальному підприємству «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші»  Житомирської обласної ради  на 3 152 272 грн та затвердити його у розмірі 5 526 372 грн.
  1. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунального підприємства «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші»  Житомирської обласної ради  (додається).
  1. Керівнику комунального підприємства «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для  дитячого та дорослого населення «Дениші»  Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді в місячний термін.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

 

 

Голова обласної ради                                                                       В.І. Федоренко

Додаток до рішення