• Номер скликання: 8 скликання
 • Тип документа: Рішення
 • Рік документа: 2021

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Шоста сесія                                                                                      VIIІ скликання

від 04.11.2021  № 269

Про припинення комунального
підприємства «Дирекція «Чорнобильбуд»
Житомирської обласної ради
шляхом приєднання до
комунального  підприємства
по експлуатації адмінбудинків
Житомирської обласної ради

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 104-107 Цивільного кодексу України, з метою оптимізації витрат, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин від 16.08.2021, від 27.10.2021 обласна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Припинити комунальне підприємство «Дирекція «Чорнобильбуд» Житомирської обласної ради (код ЄДРПОУ 13552497, юридична адреса:
  м. Житомир, вулиця Гоголівська, 4) шляхом приєднання до комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради
  (код ЄДРПОУ 04011928, юридична адреса: м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 12).
 1. Вважати правонаступником комунального підприємства «Дирекція «Чорнобильбуд» Житомирської обласної ради щодо майна, прав та обов’язків комунальне підприємство по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради.
 1. Утворити комісію з припинення комунального підприємства «Дирекція «Чорнобильбуд» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального   підприємства  по експлуатації адмінбудинків  Житомирської обласної ради для направлення   повідомлення   державному реєстратору про прийняте рішення щодо припинення комунального підприємства, проведення інвентаризації майна, складення передавального акта і здійснення інших заходів з припинення юридичної особи згідно з додатком 1.

Місцезнаходження комісії з припинення комунального підприємства «Дирекція «Чорнобильбуд» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства  по експлуатації адмінбудинків  Житомирської обласної ради: м. Житомир, майдан імені С.П. Корольова, 12.

 1. Передати правонаступнику – комунальному підприємству по експлуатації адмінбудинків  Житомирської обласної ради, згідно з передавальним актом, майно, закріпивши його на праві господарського відання, права та обов’язки комунального підприємства «Дирекція «Чорнобильбуд» Житомирської обласної ради.
 1. Встановити порядок і строки припинення комунального підприємства «Дирекція «Чорнобильбуд» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради згідно з додатком 2.
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

 

 

Голова  обласної ради                                                                     В.І. Федоренко

Додаток до рішення