• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2021

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                                      VIIІ скликання

від  27.05.2021  №  78 

Про Порядок використання субвенції
з обласного бюджету місцевим бюджетам
на санаторно-курортне лікування 
учасників ліквідації наслідків аварії
на ЧАЕС, віднесених до категорії ІІ, та
внесення змін у рішення Житомирської
обласної ради від 21.12.2017 № 878,
зі змінами

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 18.05.2021 № 2717/2-21/45, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення  та у справах ветеранів від 19.05.2021, з питань бюджету  та фінансів  від  24.05.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок використання субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на санаторно-курортне лікування  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії ІІ, згідно з додатком.
  1. Внести зміни у рішення Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 878 «Про Програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2021 роки», зі змінами, а саме:
  • У тексті рішення та додатках до нього слова «Департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації» замінити словами  «Департамент соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації»  у відповідних відмінках.
  • Абзац 1 розділу 3 «Шляхи і засоби розв'язання проблеми, обсяг та джерела  фінансування, строки та етапи виконання Програми» додатка 1 до рішення доповнити рядком  наступного змісту:

«часткове забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії ІІ».

  • Розділ 2 «Охорона здоров’я» таблиці «Напрями діяльності та заходи Програми» розділу 3 «Шляхи і засоби розв'язання проблеми, обсяг та джерела фінансування, строки та етапи виконання Програми» додатка 1 до рішення доповнити заходом  наступного змісту:

1

2

3

4

5

 

Санаторно-курортне лікування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії ІІ

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, міські,  сільські,  селищні ради

Обласний бюджет,

міські, сільські, селищні бюджети

У межах фінансових можливостей

  • Таблицю «Очікувані результати від виконання Програми» розділу 5 «Результативні показники» додатка 1 до рішення доповнити пунктом наступного змісту:

№ з/п

Назва заходу

Назва показника

Оди-ниця виміру

2017

2018

2019

2020

2021

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10.

Забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії ІІ, путівками на санаторно-курортне лікування

Кількість учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії ІІ,  які мають право на забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування

особи

-

-

-

-

4828

Кількість учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, віднесених до категорії ІІ, які забезпечені путівкою на санаторно-курортне лікування

особи

-

-

-

-

 

% до осіб, які отримали послуги санаторно-курортного лікування

%

-

-

-

-

 
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Голова обласної ради                                                                        В.І. Федоренко

Додаток до рішення