• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2021

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                                 VIIІ скликання

Від 27.05.2021р. № 104

Про зміну назви та затвердження
у новій редакції Статуту
Житомирської обласної дитячо-юнацької
спортивної школи «Динамівець»
Житомирської обласної ради

          Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 8 Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 № 993, розглянувши подання Житомирської обласної державної адміністрації  від 14.12.2020 № 6188/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від 18.05.2021р., з питань комунальної власності та майнових відносин від 21.01.2021 р., обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Змінити назву обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамовець» Житомирської обласної ради на Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамівець» Житомирської обласної ради.
  2. Внести зміни та затвердити Статут Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець» Житомирської обласної ради (далі -Статут) у новій редакції (додається).
  3. Керівнику Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту в новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді у місячний термін.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Голова обласної ради                                                                          В.І. Федоренко

Додаток до рішення