• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2021

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта  сесія                                                                                      VIIІ скликання

від 27.05.2021  № 102

Про зміну назви та затвердження у новій
редакції Статуту  Національного музею
космонавтики  ім. С.П. Корольова
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування    в    Україні”, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 02.02.2021 № 567/2-21/45, враховуючи  рекомендації   постійних   комісій обласної ради з гуманітарних питань від 18.05.2021,  з питань комунальної власності та майнових відносин  від 21.05.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Змінити назву комунального закладу “Національний музей космонавтики ім. С.П. Корольова” Житомирської обласної ради на Національний музей космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради.
  1. Внести зміни та затвердити Статут Національного музею космонавтики ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради у новій редакції (додається).
  1. Керівнику Національного музею космонавтики  ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради  забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді в місячний  термін.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Голова обласної ради                                                                           В.І. Федоренко

Додаток до рішення