• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2021


trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта  сесія                                                                                  VІІІ скликання

від  27.05.2021  № 103

Про внесення змін та  затвердження
у новій редакції Статуту комунального
закладу позашкільної освіти  «Житомирська
обласна дитячо-юнацька спортивна школа
«Юність» Житомирської обласної ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 17.03.2021 № 1477/2-21/45, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від  18.05.2021 , з питань комунальної власності та майнових відносин від 21.05.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Змінити юридичну адресу комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Житомирської обласної ради з м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 10, на м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/14.
  2. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Житомирської обласної ради (додається).
  3. Керівнику комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді в місячний термін.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Голова обласної ради                                                                         В.І. Федоренко

Додаток до рішення