• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2021

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                                     VIIІ скликання

від 27.05.2021 № 112

Про надання дозволу
на розроблення проєкту землеустрою
комунальній реабілітаційній установі
«Обласний центр комплексної реабілітації
дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради

       Відповідно до ст. ст. 8, 79-1, 122, 123 Земельного кодексу України,  ст. ст. 22, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення комунальної реабілітаційної установи «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради від 10.12.2020 № 104, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від 28.04.2021, з питань комунальної власності та майнових відносин від 21.01.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл комунальній реабілітаційній установі «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 5,5788 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги, на якій розташоване нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, за адресою: м. Житомир, вул. Корабельна, 10.
  1. Розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки провести згідно з чинним законодавством.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Голова обласної ради                                                                    В.І. Федоренко