• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2021

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта сесія                                                                                     VIIІ скликання

від 27.05.2021 № 111

Про надання дозволу
на розроблення проєкту землеустрою

       Відповідно до ст. ст. 8, 79-1, 122, 123 Земельного кодексу України, ст. ст. 22, 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня  ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради від 18.11.2020 № 01/2613, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села    від 28.04.2021, з питань комунальної власності та майнових відносин від 21.01.2021, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 1,6102 га, на якій розташоване нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та яка розташована на території Іванівської сільської ради Житомирського району Житомирської області, для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів.
  1. Розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки провести згідно з чинним законодавством.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Голова обласної ради                                                                    В.І. Федоренко