• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2020

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Друга  сесія                                                                                         VIII   скликання

від 24.12.2020 № 47

Про внесення змін та затвердження у новій
редакції Статуту комунального некомерційного
підприємства  «Житомирський  обласний
спеціалізований   будинок   дитини   для
дітей-сиріт та дітей, які залишились
без піклування батьків» Житомирської
обласної ради

         Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 09.12.2020 № 6087/2-20/46, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 15.12.2020, з питань комунальної власності та майнових відносин  від 21.12.2020, з питань бюджету та фінансів від 21.12.2020, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунального некомерційного підприємства «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради (додається).
  2. Керівнику комунального некомерційного підприємства «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити обласній раді у місячний термін.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

 

 

Голова обласної  ради                                                                В.І. Федоренко

Додаток до рішення