• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2023

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Шістнадцята  сесія                                                                         VIIІ скликання

від 17.08.2023 № 585

Про зміну назви та затвердження
у новій редакції Статуту  Звягельського
медичного фахового коледжу
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування в Україні”, розглянувши подання Житомирської обласної військової  адміністрації від 12.07.2023  №3807/2-23/45, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 08.08.2023, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву Новоград-Волинського медичного фахового коледжу Житомирської обласної ради на Звягельський медичний фаховий коледж Житомирської обласної ради.

2. Змінити юридичну адресу коледжу з: 11701, Україна, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Івана Мамайчука, 10, на: 11701, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Івана Мамайчука, 10.

3. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут Звягельського медичного фахового коледжу Житомирської обласної ради (додається).

4. Керівнику Звягельського медичного фахового коледжу Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді у місячний термін.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

 

Заступник голови
обласної  ради                                                                                             В.В. Ширма

Додаток до рішенння