• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2023

 

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Вісімнадцята  сесія                                                                        VIIІ скликання

від 21.12.2023 № 627

Про зміну назви та затвердження
у новій редакції Статуту  комунального
некомерційного підприємства
“Обласний медичний центр реабілітації”
Житомирської обласної ради

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування в Україні”, розглянувши подання Житомирської обласної військової  адміністрації від 28.09.2023  № 5375/2-23/45, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 13.12.2023,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву комунального некомерційного підприємства “Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації” Житомирської обласної ради на комунальне некомерційне підприємство “Обласний медичний центр реабілітації” Житомирської обласної ради.

2. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунального некомерційного підприємства “Обласний медичний центр реабілітації”  Житомирської обласної ради (додається).

3. Керівнику комунального некомерційного підприємства “Обласний медичний центр реабілітації”  Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді у місячний термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

 

Заступник голови
обласної  ради                                                                                             В.В. Ширма

Додаток до рішення