• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2024

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дев’ятнадцята сесія                                                                             VІІІ скликання

від 07.03.2024 № 679

Про внесення змін та затвердження
у новій редакції Статуту
комунального некомерційного
підприємства «Обласний медичний
консультативно-діагностичний центр»
Житомирської обласної ради       

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради від 12.02.2024 №25/09, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 08.08.2023, від 28.02.2024, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити адресу місця знаходження комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради з - Україна, Житомирська область,   місто Житомир, вул. Пушкінська, будинок 1, на - Україна, Житомирська область, місто Житомир, вул. Віктора Косенка, будинок 1.

2. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради (додається).

3. Керівнику комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді в місячний термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

Заступник голови
обласної ради                                                                                            В.В. Ширма

Додаток до рішення