• Номер скликання: 7 скликання
  • Тип документа: Розпорядження
  • Рік документа: 2016
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації
та голови обласної ради

05.08.2016                                                                                                  № 63/258       

Про утворення обласної комісії з використання
коштів обласного бюджету на часткове
відшкодування вартості витрат на сертифікацію
відповідності виробництва органічної
продукції та часткове відшкодування
вартості органічного насіннєвого матеріалу
сільськогосподарським підприємствам

Відповідно до ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  Порядку використання коштів з обласного бюджету для часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції сільськогосподарським підприємствам та часткового відшкодування вартості закупівлі органічного насіннєвого матеріалу,   затвердженого рішенням обласної ради   від 21 липня 2016 року  № 349, та з метою організації роботи, пов’язаної з проведенням прийому заявок та документів від сільськогосподарських підприємств та визначення суми компенсації для кожного суб’єкта господарювання на часткове відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва  органічної продукції сільськогосподарським підприємствам та часткове відшкодування вартості закупівлі органічного насіннєвого матеріалу:

  1. Утворити обласну комісію з використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткове відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу сільськогосподарським підприємствам, та затвердити її склад згідно з додатком.
  2. Комісії здійснювати свою роботу відповідно до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на часткове відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції сільськогосподарським підприємствам та часткове відшкодування вартості закупівлі органічного насіннєвого матеріалу, затвердженого рішенням обласної ради від 21 липня 2016 року № 349.
  3. Контроль за виконанням розпорядженняпокласти на заступника голови облдержадміністрації Гундича І.П та першого заступника голови обласної ради Ширму В.В.

 

 

Виконуючий обов’язки                                     Перший заступник голови
голови  адміністрації                                         обласної ради

                                             І.П. Гундич                                                             В.В. Ширма    

 

 

Додаток до розпорядження