• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Протоколи сесій
  • Рік документа: 2023

 

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

 ПРОТОКОЛ
пленарного засідання сесії обласної ради№14

Чотирнадцята сесія                                           VІІІ скликання

16.03.2023                                  м. Житомир

Усього депутатів обласної ради – 64
Присутніх на сесії –42

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. наголосив, що, у разі включення сигналу повітряної тривоги, необхідно переміститися у бомбосховище. Після завершення тривоги потрібно повернутися в сесійну залу.
Висловив подяку і шану військовослужбовцям Збройних сил України, які непохитно стоять на захисті держави та відвойовують тимчасово окуповані ворогом міста і села України.

Запропонував вшанувати хвилиною мовчання світлу пам’ять українських воїнів, громадян, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність, свободу і незалежність України.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені начальник, заступники начальника обласної військової адміністрації, директори департаментів, керівники правоохоронних органів.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. та начальник обласної військової адміністрації Бунечко В.І. за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток регіону, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм нагородили
Грамотою Верховної Ради України

Корбута Олександра Володимировича, директора комунальної установи «Новоборівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради

Мазяра Володимира Станіславовича, директора Тетерівського дитячого будинку-інтернату Житомирської обласної ради.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив про кадрові зміни, які відбулися після тринадцятої сесії, а саме:

начальником оперативного відділу у місті Житомир Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницький, призначений підполковник Митько Ярослав Володимирович.

1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що, за погодженням з головами фракцій, пропонується ввести до складу секретаріату таких депутатів:
Білошицького С.К. (позафракційний), Озерчука А.М.( ВО «Батьківщина»), Торяник О.П. (РПЛ).

ВИРІШИЛИ: Обрати до складу секретаріату трьох депутатів:

1 Білошицького С.К. (позафракційний).
2. Озерчука А.М. ( ВО «Батьківщина»)
3. Торяник О.П. (РПЛ).

(за –40,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –3)

2. СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні Погоджувальної ради прийнято та пропонується внести на розгляд ради наступні питання:

1. Про звіт Житомирської обласної військової адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2022 рік.
2. Про затвердження річного звіту про виконання обласного бюджету Житомирської області за 2022 рік.
3. Про затвердження звітів.
4. Про інформацію керівника Житомирської обласної прокуратури щодо результатів діяльності органів Житомирської обласної прокуратури за 2022 рік.
5. Про внесення змін до рішення Житомирської обласної ради від 22.03.2012 № 494 «Про стипендії обласної ради народним художникам України».
6. Про дострокове припинення повноважень депутата Житомирської обласної ради VIII скликання Развадовського В.Й.
7. Про дострокове припинення повноважень депутата Житомирської обласної ради VIII скликання Савченка О.І.

Питання комунальної власності:
8. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 27.05.2021 № 130 «Про Перелік першого типу об’єктів оренди комунальної власності», зі змінами.
9. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 27.05.2021 № 131 «Про Переліки другого типу об’єктів оренди комунальної власності», зі змінами.
10. Про орендну плату.
11. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 08.10.2020 № 2034 «Про затвердження Переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню», зі змінами.
12. Про переукладення контракту з Шереметом Ю.В.
13. Про переукладення контракту з Безпалюком М.В.
14. Про призначення директора Новоград-Волинського медичного фахового коледжу Житомирської обласної ради.
15. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 14.07.2022 № 403 «Про припинення КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до КНП «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради».
16. Про затвердження передавального акта Житомирського обласного літературного музею Житомирської обласної ради.
17. Про надання дозволу на списання медичного обладнання.
18. Про надання дозволу на списання основних засобів.
19. Про надання дозволу на списання автотранспортних засобів.
20. Про передачу транспортних засобів та рухомого майна.
21. Про передачу земельної ділянки у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади в особі Овруцької міської ради.
22. Про припинення та надання у постійне користування земельних ділянок.
23. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 25.06.2020 №1966 «Про затвердження переліків та реєстру щодо об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами.
24. Про припинення комунального некомерційного підприємства «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради шляхом ліквідації.
25. Про погодження безоплатної передачі лісоматеріалів.
26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.
27. Про закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна.
28. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 25.06.2020 № 1963 «Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації», зі змінами (об’єкти нерухомого майна за адресою: с. Іванків, вул. Березова, 31).
29. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 25.06.2020 № 1963 «Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації», зі змінами (майновий комплекс за адресою: Глибочицька сільська рада, Станишівське лісництво, будинок 1).
30. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 25.06.2020 № 1963 «Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації», зі змінами (майновий комплекс за адресою: м. Житомир, вул. Грушевського, 100).
31. Про надання згоди на передачу об’єктів нерухомого майна у державну власність.
32. Про зняття з контролю рішень Житомирської обласної ради.
33. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

34. Про оголошення нових та розширення меж існуючих обʼєктів природно-заповідного фонду місцевого значення.
35. Про оголошення нових обʼєктів природно-заповідного фонду місцевого значення.
36. Про розширення меж та перейменування обʼєкта природно-заповідного фонду.
37. Про припинення права користування частиною мисливських угідь державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство» та додаткове надання у користування мисливських угідь Житомирській обласній громадській організації «МИСЛИВСЬКЕ ТОВАРИСТВО КОРСАР КОМ».
38. Про надання згоди на затвердження технічної документації із землеустрою.
39. Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок.
40. Про надання згоди ДП «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради на розроблення технічної документації із землеустрою.
41. Про затвердження технічної документації із землеустрою та надання земельних ділянок в постійне користування.
42. Про затвердження проєктів землеустрою та надання в постійне користування земельних ділянок.
43. Про план роботи обласної ради на 2023 рік.
44. Про звернення депутатів обласної ради до Премʼєр-міністра України щодо постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 69 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України».
45. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України щодо подальшого функціонування комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради.
46. Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію взяти порядок денний за основу.

( за – 39,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –1)
(пропозицію підтримано)

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що напередодні в обласну раду надійшов лист від ДП «Звягельський лісгосп АПК» ЖОКАП «Житомироблагроліс» з проханням зняти з розгляду питання «Про затвердження проєктів землеустрою та надання в постійне користування земельних ділянок» та поставив на голосування пропозицію виключити з порядку денного сесії обласної ради дане питання.

( за – 38,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
(пропозицію підтримано)

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію затвердити порядок денний в цілому.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний в цілому.

( за – 42,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)