• Номер скликання: 8 скликання
 • Тип документа: Протоколи сесій
 • Рік документа: 2022

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПРОТОКОЛ
пленарного засідання сесії обласної ради №12

 Дванадцята сесія                                   VІІІ скликання

07.12.2022                                            м. Житомир

Усього депутатів обласної ради – 64

Присутніх на сесії –41

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. наголосив, що, у разі включення сигналу повітряної тривоги, необхідно переміститися у бомбосховище. Після завершення тривоги потрібно повернутися в сесійну залу.

Висловив подяку і шану військовослужбовцям Збройних сил України, які непохитно стоять на захисті держави та відвойовують тимчасово окуповані ворогом міста і села України.

Запропонував вшанувати хвилиною мовчання світлу пам’ять українських воїнів, громадян, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність, свободу і незалежність України.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені начальник, заступники начальника обласної військової адміністрації, директори департаментів, керівники правоохоронних органів.

Начальник обласної військової адміністрації Бунечко В.І. привітав присутніх з Днем місцевого самоврядування.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. та начальник обласної військової адміністрації Бунечко В.І. вручили нагороди і привітали із присвоєнням почесних звань, а саме:

за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Указом Президента України від 30 вересня 2022 року № 676/2022

 

присвоєно почесні звання:

 «Заслужений працівник освіти України» ГОРБЛЮК Марії Йонашівні - директорові Ярунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоград-Волинського району

 «Заслужений вчитель України» ДАНИЛЮК Олесі Іванівні - учительці Миропільського ліцею Житомирської області

З нагоди Дня місцевого самоврядування, за визначні особисті заслуги у сприянні соціально-економічному і культурному розвитку області, високі досягнення в професійній діяльності, вагомий внесок у створення матеріальних, культурних і духовних цінностей, плідну громадську діяльність

нагороджуються:

 

Почесною грамотою Української Асоціації районних та обласних рад ЮЩЕНКО Олександр Миколайович, депутат Житомирської обласної ради, генеральнийо директор ПП «Меблева фабрика «Мірт»;

Грамотою Української Асоціації районних та обласних рад КОРЗУН Леонід Васильович, Курненський сільський голова Житомирського району;

відзнакою Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини» РИБИНСЬКИЙ Ігор Євгенович, депутат Житомирської обласної ради, генеральний директор Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради

Грамотою Житомирської обласної ради:

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Павло Петрович, депутат обласної ради

ЖАБОКРИЦЬКИЙ  Євгеній Вікторович, депутат обласної ради

ДОВГОПОЛИЙ Юрій Дмитрович, депутат обласної ради

СОРОКА Віталій Анатолійович, депутат обласної ради

ЗАГРИВИЙ Артур Леонідович, голова Новоград-Волинської районної ради

ДИМИДЮК Людмила Вікторівна, депутат Бердичівської районної ради, начальник Бердичівської районної військової адміністрації

ЯСЮНЕЦЬКИЙ Олексій Олексійович, депутат Житомирської районної ради

ПОЛІЩУК Олена Олександрівна, депутат Житомирської районної ради

ЯРЕМЧУК Сергій Казимирович, депутат Новоград-Волинської районної ради

За вагомий особистий внесок у розвиток області та активну громадську діяльність

нагороджено Почесною відзнакою голови облдержадміністрації «За заслуги»:

ШИРМУ Володимира Васильовича - заступника голови Житомирської обласної ради

ОЛЬШАНСЬКУ Світлану Григорівну - першого заступника голови Житомирської міської ради з питань діяльності виконавчих органів ради

ЛІСОВУ Ірену Леонідівну - Гришковецького селищного голову

МАЛУ Людмилу Рафаїлівну - Ушомирського сільського голову

ГАБЕНЦЯ Володимира Васильовича - Брусилівського селищного голову

За зразкове виконання військового обов’язку, мужність і самовідданість у справі служіння Україні, захисту її суверенітету і територіальної цілісності

нагороджено Почесною відзнакою голови облдержадміністрації «За заслуги»:

БІЛОШИЦЬКОГО Олександра Васильовича - керівника Житомирської обласної прокуратури

ТРАЧУКА Олега В»ячеславовича - начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області

МЕЛЬНИКА Олексія Валерійовича - командира військової частини А3047 Національної гвардії України

ВОЙТОВИЧА Віталія Вікторовича - начальника Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

КВЯТКОВСЬКОГО Антона Борисовича - начальника Житомирського прикордонного загону

НІКІТЧУКА Ігоря Валерійовича - начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. надав слово для привітання голові Житомирської обласної профспілкової організації працівників державних установ України Закусилу Петру Івановичу, який нагородив Почесною грамотою обкому профспілки працівників державних установ НОВІЦЬКУ Аллу Василівну - начальника відділу ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Бердичівської міської ради, члена профкому первинної профспілкової організації, САДОВІЧЕНКО Валентину Леонідівну - головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи та правової роботи апарату Гришковецької селищної ради, голову первинної профспілкової організації та ОВЕРКОВИЧ Галину Василівну - керівника апарату Житомирської районної ради.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив про кадрові зміни, які відбулися після одинадцятої сесії, а саме:

начальником Управління Служби безпеки України в Житомирській області призначений Компаниченко Володимир Володимирович.

 1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що, за погодженням з головами фракцій, пропонується ввести до складу секретаріату таких депутатів:  від фракції політичної партії «СЛУГА НАРОДУ» Дячук Ірину Дмитрівну, від фракції політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» Яблонського Павла Євгенійовича, від фракції політичної партії «За майбутнє» Сабадаша Ігоря Івановича.

ВИРІШИЛИ:       Обрати до складу секретаріату трьох депутатів:

1 Дячук І.Д. (СН).

 1. Яблонського П.Є. (ЄС).
 2. Сабадаша І.І. (За майбутнє).

(за –39,

проти – 0,

утр. – 0,

не гол. –1)

 1. СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні Погоджувальної ради прийнято та пропонується внести на розгляд ради наступні питання:

 1. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 24.12.2020 №13 «Про Регламент обласної ради VIII скликання», зі змінами.
 2. Про Меморандум між Житомирською обласною радою, Житомирською обласною військовою (державною) адміністрацією і Житомирською міською радою.
 3. Про розміщення тимчасово вільних коштів обласного бюджету Житомирської області на депозитах, а також шляхом придбання державних цінних паперів.
 4. Про обрання представників громадськості у склад поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Житомирській області.
 5. Про обрання представників громадськості у склад поліцейської комісії Управління поліції охорони в Житомирській області.

 


Питання комунальної власності:

 1. Про надання дозволу на списання основних засобів.
 2. Про надання дозволу на списання медичного обладнання.
 3. Про надання згоди на передачу майна в суборенду.
 4. Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я» Житомирської обласної ради.
 5. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.
 6. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 14.07.2022 №435 «Про передачу у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади автотранспортних засобів».
 7. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради з питань оренди.
 8. Про переукладення контракту з Охотенко С.В.
 9. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 14.07.2022 № 406 «Про припинення комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до Обласної бібліотеки для дітей» Житомирської обласної ради.
 10. Про затвердження передавального акта комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради.
 11. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради.
 12. Про затвердження передавального акта дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради.
 13. Про затвердження передавального акта комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Житомирської обласної ради.
 14. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту Денишівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.
 15. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту Березівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.
 16. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту Житомирської спеціальної школи № 2 Житомирської обласної ради.
 17. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Звягельського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради.
 18. Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради.
 19. Про затвердження передавального акта комунальної реабілітаційної установи «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради.
 20. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 14.07.2022 № 404 «Про припинення КРУ «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю»  Житомирської обласної ради реорганізувавши її шляхом приєднання до КНП «Житомирський обласний будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради.
 21. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Житомирський обласний будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради.
 22. Про припинення права користування та надання у користування мисливських угідь  товариству з обмеженою відповідальністю  «Спеціалізоване мисливське господарство  «Сушки».
 23. Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливсько – рибальський клуб «Березники».
 24. Про припинення права користування та надання у користування мисливських угідь  товариству з обмеженою відповідальністю  «Спеціалізоване мисливське господарство  «Лісомир».
 25. Про припинення права користування мисливськими угіддями ДП «Баранівське лісомисливське господарство» та надання у користування  мисливських угідь  товариству з обмеженою відповідальністю  «Форест Полісся-22».
 26. Про затвердження місцевих схем формування екологічної мережі Житомирського та Бердичівського районів Житомирської області.
 27. Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.
 28. Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок.
 29. Про надання згоди на затвердження технічної документації із землеустрою.
 30. Про прийняття земельних ділянок у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 31. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.
 32. Про затвердження Порядку розгляду заяв сільськогосподарських товаровиробників про наявність обставин  непереборної сили.
 33. Про заборону діяльності релігійних організацій (об’єднань) Української православної церкви московського патріархату.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію взяти порядок денний за основу.

( за – 37,

 проти – 0,

 утр. – 0,

не гол. –1)

                                                (пропозицію підтримано)

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що напередодні відбулися засідання голів фракцій в обласній раді. За результатами засідань пропонується включити у порядок денний питання «Про припинення «Табір «Орлятко» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального  підприємства  по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради». Дане питання також розглянуто постійною комісією обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, яка погодила вказаний проєкт рішення.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію про включення у порядок денний питання «Про припинення «Табір «Орлятко» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального  підприємства  по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради»:

 ( за – 40,

 проти – 0,

 утр. – 0,

не гол. –1)

                                                (пропозицію підтримано)

Депутат обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ) вніс пропозицію розглянути питання 38 порядку денного «Про заборону діяльності релігійних організацій (об’єднань) Української православної церкви московського патріархату» одним із перших.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Крамаренка С.М. (РПЛ) – першим розглянути питання 38 порядку денного «Про заборону діяльності релігійних організацій (об’єднань) Української православної церкви московського патріархату».

                    ( за – 33,

 проти – 0,

 утр. – 0,

не гол. –8)

                                                (пропозицію  підтримано)

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. запропонував депутатські запити подати в секретаріат для їх опрацювання та подальшого розгляду обласною радою.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію затвердити порядок денний в цілому.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний в цілому.

 ( за – 39,

проти – 0,

утр. – 0,

не гол. – 2)

 1. 3. СЛУХАЛИ: Про регламент роботи сесії.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. запропонував затвердити регламент сесії обласної ради, а саме: для інформації з питань порядку денного – до 10 хвилин, для виступаючих – до 7 хвилин, відповіді на запитання – до 3 хвилин.

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований регламент роботи сесії обласної ради.

( за – 40,

 проти – 0,

 утр. – 0,

не гол. – 1)

 1. СЛУХАЛИ: Про заборону діяльності релігійних організацій (об’єднань) Української православної церкви московського патріархату.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутат обласної ради Рибак Н.І. (позафракційна).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 36,

 проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. –5)

                                                   (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 24.12.2020 №13 «Про Регламент обласної ради VIII скликання», зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

 проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. –1)

                                                   (рішення додається)


 1. СЛУХАЛИ: Про Меморандум між Житомирською обласною радою, Житомирською обласною військовою (державною) адміністрацією і Житомирською міською радою.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

 проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                                   (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про розміщення тимчасово вільних коштів обласного бюджету Житомирської області на депозитах, а також шляхом придбання державних цінних паперів.

      Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. 8. СЛУХАЛИ: Про обрання представників громадськості у склад поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про обрання представників громадськості у склад поліцейської комісії Управління поліції охорони в Житомирській області.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання основних засобів.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 38,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 3)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання медичного обладнання.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 36,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 5)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на передачу майна в суборенду.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 39,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 14.07.2022 №435 «Про передачу у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади автотранспортних засобів».

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 38,

 проти – 0,

утр. – 0,

не гол. – 3)

                                      (рішення додається)


 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради з питань оренди.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутат обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 35,

          проти – 1,

 утр. – 2,

 не гол. – 3)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про переукладення контракту з Охотенко С.В.

 Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 14.07.2022 № 406 «Про припинення комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до Обласної бібліотеки для дітей» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 39,

          проти – 0,

 утр. – 2,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 37,

          проти – 0,

 утр. – 1,

 не гол. – 3)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 1,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)

 1. 21. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)

 1. 22. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)

 1. 23. СЛУХАЛИ: Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту Денишівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. 24. СЛУХАЛИ: Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту Березівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. 25. СЛУХАЛИ: Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту Житомирської спеціальної школи № 2 Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)


 1. СЛУХАЛИ: Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Звягельського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)

 1. 27. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунального некомерційного підприємства «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунальної реабілітаційної установи «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 14.07.2022 № 404 «Про припинення КРУ «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю»  Житомирської обласної ради реорганізувавши її шляхом приєднання до КНП «Житомирський обласний будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Житомирський обласний будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради.

      Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 39,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення права користування та надання у користування мисливських угідь  товариству з обмеженою відповідальністю  «Спеціалізоване мисливське господарство  «Сушки».

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 39,

          проти – 0,

 утр. – 1,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливсько – рибальський клуб «Березники».

      Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення права користування та надання у користування мисливських угідь  товариству з обмеженою відповідальністю  «Спеціалізоване мисливське господарство  «Лісомир».

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 35,

          проти – 0,

 утр. – 3,

 не гол. – 3)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення права користування мисливськими угіддями ДП «Баранівське лісомисливське господарство» та надання у користування мисливських угідь  товариству з обмеженою відповідальністю  «Форест Полісся-22».

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 35,

          проти – 1,

 утр. – 1,

 не гол. – 4)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження місцевих схем формування екологічної мережі Житомирського та Бердичівського районів Житомирської області.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про оголошення об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)


 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження проєктів землеустрою та надання земельних ділянок.

     Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 39,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на затвердження технічної документації із землеустрою.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про прийняття земельних ділянок у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 39,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження Порядку розгляду заяв сільськогосподарських товаровиробників про наявність обставин  непереборної сили.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутат обласної ради Ющенко О.М. (СН).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення «Табір «Орлятко» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради.

      Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 39,

          проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Різне.

Депутат обласної ради Парфентієва Т.М. (ЄС) запропонувала присутнім відвідати виставку світлин художника Петра Козацького, розміщену у фойє.  Привітала військових ЗСУ з професійним святом.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що питання порядку денного розглянуто, висловив подяку за участь у роботі сесії всім депутатам, виконавчому апарату обласної ради, начальнику, заступникам начальника обласної військової адміністрації, директорам департаментів, керівникам правоохоронних органів та оголосив дванадцяту сесію обласної ради восьмого скликання закритою.

 

Заступник голови
обласної ради                                                                                        В.В. Ширма