• Номер скликання: 8 скликання
 • Тип документа: Протоколи сесій
 • Рік документа: 2022

trizyb1 Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОТОКОЛ

пленарного засідання сесії обласної ради№11

 

Одинадцята сесія                                   VІІІ скликання

14.07.2022                                           м. Житомир

Усього депутатів обласної ради – 64

Присутніх на сесії – 47

    

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. наголосив, що, у разі включення сигналу повітряної тривоги, необхідно переміститися у бомбосховище. Після завершення тривоги потрібно повернутися в сесійну залу.

Висловив подяку і шану військовослужбовцям Збройних сил України, які непохитно стоять на захисті держави та відвойовують тимчасово окуповані ворогом міста і села України.

Зазначив, що у лавах ЗСУ служать голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко, перший заступник Олег Дзюбенко, депутати: Андрій Озерчук, Валерій Онопрієнко, Віталій Сорока, Євгеній Жабокрицький.

Повідомив, що голова обласної ради Володимир Федоренко отримав військове звання - молодший лейтенант Збройних сил України.

Запропонував вшанувати хвилиною мовчання світлу пам’ять українських воїнів, громадян, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність, свободу і незалежність України.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені начальник, заступники начальника обласної військової адміністрації, директори департаментів, керівники правоохоронних органів.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив про кадрові зміни, які відбулися після десятої сесії, а саме:

директором Департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації призначена Мошківська Світлана Андріївна.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. оголосив перерву у засіданні у зв’язку із сигналом повітряної тривоги.

Після перерви депутати продовжили роботу. Проведено повторну електронну реєстрацію.

У залі засідань зареєстровано 43 депутати.

 1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що, за погодженням з головами фракцій, пропонується ввести до складу секретаріату таких депутатів:  Костюшко Ірину Вікторівну («Пропозиція»), Олійник Оксану Вікторівну («Наш край»), Алдошину Поліну Віталіївну (Сила і Честь).

ВИРІШИЛИ:       Обрати до складу секретаріату трьох депутатів:

1 Костюшко Ірину Вікторівну («Пропозиція»).

 1. Олійник Оксану Вікторівну («Наш край»).
 2. Алдошину Поліну Віталіївну (Сила і Честь).

(за –39,

проти – 0,

утр. – 0,

не гол. –5)

 1. СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні президії обласної ради погоджено та пропонується внести на розгляд ради наступні питання:

 1. Про подання до Верховної Ради України про перейменування міста Новоград-Волинського Житомирської області.
 2. Про подання до Верховної Ради України про перейменування Новоград-Волинського району Житомирської області.
 3. Про припинення КНП «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до КНП «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради.
 4. Про припинення КНП «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.
 5. Про припинення КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до КНП «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради.
 6. Про припинення КРУ «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради реорганізувавши її шляхом приєднання до КНП «Житомирський обласний будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків» Житомирської обласної ради.
 7. Про припинення комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до комунального підприємства «Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера» Житомирської обласної ради.
 8. Про припинення комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до Обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради.
 9. Про зміну назви Обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради на Обласну бібліотеку для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради та затвердження у новій редакції Статуту Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради.
 10. Про припинення Житомирського обласного літературного музею Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради.
 11. Про припинення комунального закладу «Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради.
 12. Про затвердження у новій редакції Статуту комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради.
 13. Про припинення комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець» Житомирської обласної ради.
 14. Про припинення дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради реорганізувавши її шляхом приєднання до Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець» Житомирської обласної ради.
 15. Про затвердження у новій редакції Статуту Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець» Житомирської обласної ради.
 16. Про припинення комунального підприємства «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради шляхом ліквідації.
 17. Про припинення комунального підприємства «Еко-Сервіс» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради.
 18. Про припинення Житомирського обласного магазину наочних посібників та навчального обладнання Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради.
 19. Про постійні комісії обласної ради VIII скликання.
 20. Про утворення Погоджувальної ради Житомирської обласної ради VIII скликання.
 21. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 24.12.2020 №13 «Про Регламент обласної ради VIII скликання».
 22. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 24.12.2020 №14 «Про Положення про постійні комісії обласної ради VIII скликання».
 23. Про створення Управління майном Житомирської обласної ради.
 24. Про структуру та чисельність виконавчого апарату Житомирської обласної ради.
 1. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 16.12.2021 №352 «Про Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області».
 2. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 04.11.2021 №275 «Про Порядок складення, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств Житомирської обласної ради».
 3. Про призначення директора-художнього керівника комунального закладу «Житомирський академічний обласний театр ляльок» Житомирської обласної ради.
 4. Про внесення змін у контракт від 27.05.2021 з директором Житомирського обласного ліцею Житомирської обласної ради.
 5. Про переукладення контракту з Пасічником О.М.
 6. Про переукладення контракту з Сабадашем І.І.
 7. Про переукладення контракту з Довгополим Ю.Д.
 8. Про переукладення контракту з Врублевським В.М.
 9. Про призначення директора комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради.
 10. Про призначення директора комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради.
 11. Про орендну плату.
 12. Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 25.06.2020 №1966 «Про затвердження Переліків та реєстру щодо об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами.
 13. Про передачу у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади автотранспортних засобів.
 14. Про передачу у комунальну власність Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області автотранспортних засобів.
 15. Про передачу у комунальну власність територіальної громади Ємільчинської селищної ради автотранспортного засобу.
 16. Про передачу у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади нерухомого майна, що знаходиться за адресою: Коростенський район, с. Великий Кобилин, вул. Церковна, 48.
 17. Про прийняття з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області цілісних майнових комплексів державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
 18. Про закріплення на праві господарського відання нерухомого майна.
 19. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України, Державного агентства лісових ресурсів України щодо недопущення руйнування лісової галузі в Україні внаслідок її реформування шляхом реорганізації державних лісогосподарських підприємств та створення єдиного унітарного комерційного підприємства.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію взяти порядок денний за основу.

( за – 39,

 проти – 0,

 утр. – 1,

не гол. –4)

                                                (пропозицію підтримано)

Депутат обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ) вніс пропозицію виключити з порядку денного питання №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 33, 34 як такі, що прийняті з порушенням Регламенту обласної ради VІІІ скликання.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Крамаренка С.М. (РПЛ) - виключити з порядку денного питання №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 33, 34 як такі, що прийняті з порушенням Регламенту обласної ради VІІІ скликання.

( за – 7,

 проти – 13,

 утр. – 9,

не гол. –16)

                                                (пропозицію не підтримано)

Депутат обласної ради Сабадаш І.І. (За майбутнє), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів.

Депутат обласної ради Довгополий Ю.Д. (ЄС), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів.

Депутат обласної ради Білошицький С.К. (позафракційний), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію затвердити порядок денний в цілому.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний в цілому.

( за – 39,

проти – 1,

утр. – 1,

не гол. – 6)

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. запропонував депутатські запити подати в секретаріат для їх опрацювання та подальшого розгляду обласною радою.

 1. 3. СЛУХАЛИ: Про регламент роботи сесії.

ВИСТУПИЛИ:

         Депутат обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ), начальник обласної військової адміністрації Бунечко В.І.

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. запропонував затвердити регламент сесії обласної ради, а саме: для інформації з питань порядку денного – до 10 хвилин, для виступаючих – до 7 хвилин, відповіді на запитання – до 3 хвилин.

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований регламент роботи сесії обласної ради.

( за – 46,

 проти – 0,

 утр. – 0,

не гол. – 3)

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. озвучив повідомлення про сформування депутатської групи в Житомирській обласній раді «Україна понад усе» (додається).

 1. СЛУХАЛИ: Про подання до Верховної Ради України про перейменування міста Новоград-Волинського Житомирської області.

  

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

         Депутат обласної ради Костюшко І.В. (Пропозиція). Запропонувала доручити Департаменту освіти і науки, Управлінню культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації опрацювати питання щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів Новоград-Волинської територіальної громади про історію міста Новограда-Волинського і  повернення його історичної назви «Звягель» та розглянути можливість передбачити у варіативній складовій навчального плану освітньої програми закладів освіти додаткову годину з метою вивчення історичного минулого міста і походження його найменування.

ВИРІШИЛИ: Доручити Департаменту освіти і науки, Управлінню культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації опрацювати питання щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед жителів Новоград-Волинської територіальної громади про історію міста Новограда-Волинського і  повернення його історичної назви «Звягель» та розглянути можливість передбачити у варіативній складовій навчального плану освітньої програми закладів освіти додаткову годину з метою вивчення історичного минулого міста і походження його найменування.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 46,

 проти – 2,

 утр. – 0,

 не гол. –1)

                                                   (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про подання до Верховної Ради України про перейменування Новоград-Волинського району Житомирської області.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Новоград-Волинський міський голова Боровець М.П.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 46,

 проти – 2,

 утр. – 0,

 не гол. –1)

                                                   (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення КНП «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до КНП «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутати обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ), Рибак Н.І. (позафракційна), Годований Р.М. (Пропозиція), начальник обласної військової адміністрації Бунечко В.І.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

 проти – 3,

 утр. – 0,

 не гол. – 4)

                                                   (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення КНП «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.

      Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутати обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ), Кропивницький В.М. (Сила і Честь).

      

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Крамаренка С.М. (РПЛ) – додати у проєкт рішення пункт щодо заборони звільнення працівників КНП «Автобаза санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я» Житомирської обласної ради під час дії воєнного стану.

( за – 7,

 проти – 2,

 утр. – 12,

не гол. –28)

                                                (пропозицію не підтримано)

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування проєкт рішення в цілому.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

         проти – 3,

 утр. – 0,

 не гол. – 4)

                                           (рішення додається)

 1. 8. СЛУХАЛИ: Про припинення КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до КНП «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутати обласної ради Чорноморець О.П. (позафракційний), Крамаренко С.М. (РПЛ), Кропивницький В.М. (Сила і Честь), Развадовський В.Й. (За майбутнє), Савченко В.І. (За майбутнє), директор Департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної військової адміністрації призначена Мошківська С.А.

Депутат обласної ради Чорноморець О.П. (позафракційний), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

         проти – 6,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення комунальної реабілітаційної установи «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради реорганізувавши її шляхом приєднання до КНП «Житомирський обласний будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

         проти – 6,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)


 1. СЛУХАЛИ: Про припинення комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до комунального підприємства «Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,

         проти – 5,

 утр. – 1,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення комунального закладу «Обласна бібліотека для юнацтва» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до Обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутат обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

         проти – 6,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про зміну назви Обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради на Обласну бібліотеку для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради та затвердження у новій редакції Статуту Обласної бібліотеки для дітей та юнацтва Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

         проти – 5,

 утр. – 1,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення Житомирського обласного літературного музею Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

         проти – 5,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення комунального закладу «Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

         проти – 4,

 утр. – 0,

 не гол. – 3)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження у новій редакції Статуту комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

 проти – 5,

утр. – 0,

не гол. – 2)

                                      (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення комунального закладу позашкільної освіти «Житомирська обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Житомирської обласної ради реорганізувавши його шляхом приєднання до Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,

         проти – 3,

 утр. – 1,

 не гол. – 4)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення дитячо-юнацької спортивної школи Житомирської обласної ради реорганізувавши її шляхом приєднання до Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець» Житомирської обласної ради.

 Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,

         проти – 3,

 утр. – 2,

 не гол. – 3)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про затвердження у новій редакції Статуту Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамівець» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 43,

         проти – 3,

 утр. – 0,

 не гол. – 3)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення комунального підприємства «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради шляхом ліквідації.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

         проти – 3,

 утр. – 0,

 не гол. – 4)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про припинення комунального підприємства «Еко-Сервіс» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 43,

         проти – 2,

 утр. – 0,

 не гол. – 4)

                                           (рішення додається)

 1. 21. СЛУХАЛИ: Про припинення Житомирського обласного магазину наочних посібників та навчального обладнання Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 43,

         проти – 2,

 утр. – 1,

 не гол. – 3)

                                           (рішення додається)

 1. 22. СЛУХАЛИ: Про постійні комісії обласної ради VIII скликання.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутат обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 43,

         проти – 1,

 утр. – 0,

 не гол. – 5)

                                           (рішення додається)

 1. 23. СЛУХАЛИ: Про утворення Погоджувальної ради Житомирської обласної ради VIII скликання.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

         проти – 3,

 утр. – 0,

 не гол. – 4)

                                           (рішення додається)

 1. 24. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 24.12.2020 №13 «Про Регламент обласної ради VIII скликання».

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутати обласної ради Годований Р.М. (Пропозиція), Крамаренко С.М. (РПЛ).

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Годованого Р.М. (Пропозиція) – додати у проєкт рішення пункт наступного змісту: «Під час воєнного стану, у разі необхідності, за рішенням Погоджувальної ради Житомирської обласної ради VIII скликання, місце і час проведення пленарного засідання сесії може бути змінено. У таких випадках час і місце проведення пленарного засідання визначається згідно з пропозиціями Погоджувальної ради Житомирської обласної ради VIII скликання».

( за – 42,

 проти – 2,

 утр. – 0,

не гол. –5)

                                                (пропозицію підтримано)

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування проєкт рішення в цілому, з урахуванням правки.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

         проти – 3,

 утр. – 1,

 не гол. – 3)

                                           (рішення додається)

 1. 25. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 24.12.2020 №14 «Про Положення про постійні комісії обласної ради VIIIскликання».

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 42,

         проти – 3,

 утр. – 0,

 не гол. – 4)

                                           (рішення додається)

 1. 26. СЛУХАЛИ: Про створення Управління майном Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутат обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

         проти – 4,

 утр. – 0,

 не гол. – 4)

                                           (рішення додається)

 1. 27. СЛУХАЛИ: Про структуру та чисельність виконавчого апарату Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутат обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,

         проти – 3,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 16.12.2021 №352 «Про Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області».

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутат обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,

         проти – 3,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 04.11.2021 №275 «Про Порядок складення, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунальних некомерційних підприємств Житомирської обласної ради».

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 45,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)


 1. СЛУХАЛИ: Про призначення директора-художнього керівника комунального закладу «Житомирський академічний обласний театр ляльок» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 45,

         проти – 0,

 утр. – 1,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 27.05.2021 з директором Житомирського обласного ліцею Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 45,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про переукладення контракту з Пасічником О.М.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 46,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про переукладення контракту з Сабадашем І.І.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

Депутат обласної ради Сабадаш І.І. (За майбутнє), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 44,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про переукладення контракту з Довгополим Ю.Д.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

Депутат обласної ради Довгополий Ю.Д. (ЄС), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 44,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про переукладення контракту з Врублевським В.М.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 43,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 3)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про призначення директора комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутат обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ), заступник керуючого справами, начальник управління юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Житомирської обласної ради Репіков А.В.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 40,

         проти – 1,

 утр. – 1,

 не гол. – 4)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про призначення директора комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

Депутат обласної ради Білошицький С.К. (позафракційний), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

Депутат обласної ради Козенюк П.В. (позафракційний) відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИСТУПИЛИ:

Депутати обласної ради Крамаренко С.М. (РПЛ), Журбенко П.Ю. (ЄС).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 39,

         проти – 4,

 утр. – 0,

 не гол. – 3)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про орендну плату.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 44,

        

            проти – 1,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення Житомирської обласної ради від 25.06.2020 №1966 «Про затвердження Переліків та реєстру щодо об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 45,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про передачу у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади автотранспортних засобів.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 45,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про передачу у комунальну власність Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області автотранспортних засобів.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 46,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про передачу у комунальну власність територіальної громади Ємільчинської селищної ради автотранспортного засобу.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 44,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про передачу у комунальну власність Овруцької міської територіальної громади нерухомого майна, що знаходиться за адресою: Коростенський район, с. Великий Кобилин,  вул. Церковна, 48.

Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 45,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про прийняття з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області цілісних майнових комплексів державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

      Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 46,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 0)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про закріплення на праві господарського відання нерухомого майна.

      Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 45,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 1)

                                           (рішення додається)

 1. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України, Державного агентства лісових ресурсів України щодо недопущення руйнування лісової галузі в Україні внаслідок її реформування шляхом реорганізації державних лісогосподарських підприємств та створення єдиного унітарного комерційного підприємства.

      Інформує: Ширма В.В. – заступник голови обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 44,

         проти – 0,

 утр. – 0,

 не гол. – 2)

                                           (рішення додається)

Заступник голови обласної ради Ширма В.В. повідомив, що питання порядку денного розглянуто, висловив подяку за участь у роботі сесії всім депутатам, виконавчому апарату обласної ради, начальнику, заступникам начальника обласної військової адміністрації, директорам департаментів, керівникам правоохоронних органів та оголосив одинадцяту сесію обласної ради восьмого скликання закритою.

Заступник голови

обласної ради                                                                                      В.В. Ширма