• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2023

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Чотирнадцята сесія                                                                              VІІI скликання

від 16.03.2023 № 513

Про розширення меж
та перейменування об’єкта
природно-заповідного фонду

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті 53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», розглянувши подання Житомирської обласної військової (державної) адміністрації від 03.03.2023 №1180/2-23/45, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від 07.03.2023, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Розширити межі об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення згідно з додатком.
  2. Перейменувати об’єкт природно-заповідного фонду з «парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення імені Кутузова» на «парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Горошківське замчище».
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

 

 

Заступник голови
обласної ради                                                                                             В.В. Ширма

Додаток до рішення