• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2023

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Чотирнадцята  сесія                                                                             VIIІ скликання

від  16.03.2023   № 493

Про призначення директора
Новоград-Волинського медичного
фахового  коледжу
Житомирської обласної ради  

         Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, рішення Житомирської обласної ради від 16.12.2021 № 352 “Про Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області”, зі змінами, розглянувши подання депутата Житомирської  обласної ради Ющенка О.М. від 03.03.2023 № 2, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з  питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 08.03.2023, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Призначити  Солодовник Олену Володимирівну на посаду директора Новоград-Волинського медичного фахового коледжу Житомирської обласної ради з 31 травня 2023 року, з укладенням контракту строком з 31 травня 2023 року до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу дванадцятимісячного строку після припинення чи скасування воєнного стану (додається).
  1. Доручити заступнику голови Житомирської обласної ради укласти з Солодовник О.В. контракт згідно з чинним законодавством.

Заступник голови

обласної ради                                                                                    В.В. Ширма

Додаток до рішення