• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2022

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Десята  сесія                                                                                        VIIІ скликання

від   16.06.2022  № 386

Про внесення змін та затвердження
у новій редакції Положення про
Тетерівський дитячий будинок-інтернат
Житомирської обласної ради

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення Житомирської обласної ради від 16.12.2021 № 352 “Про Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області”, розглянувши подання Житомирської обласної державної адміністрації від 01.02.2022  № 585/2-22/45, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 07.06.2022, з  питань комунальної власності та майнових відносин  від  13.06.2022, обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни та затвердити Положення про Тетерівський дитячий будинок-інтернат Житомирської обласної ради у новій редакції (додається).
  1. Керівнику  Тетерівського дитячого будинку-інтернату Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Положення у новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді в місячний  термін.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Заступник голови

обласної ради                                                                                        В.В. Ширма

Додаток до рішення