• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2021

Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Четверта  сесія                                                                                VІІІ скликання

від   27.05.2021              №  105

Про зміну назви та затвердження
у новій редакції Статуту Житомирського
регіонального  центру підвищення кваліфікації

          Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 травня 2020 року №592-р «Про перейменування центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій», розглянувши подання обласної державної адміністрації від 24.03.2021 № 1590/2-21/45, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від  18.05.2021   , з питань комунальної власності та майнових відносин      від  21.05.2021    , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Змінити назву Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради на Житомирський регіональний центр підвищення кваліфікації.
  2. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут Житомирського регіонального центру підвищення кваліфікації (додається).
  3. Керівнику Житомирського регіонального центру підвищення кваліфікації забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту в новій редакції, про що повідомити Житомирській обласній раді у місячний термін.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та майнових відносин.

Голова обласної ради                                                                         В.І. Федоренко

Додаток до рішення