• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2023

 

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ятнадцята  сесія                                                                              VIIІ скликання

від 27.04.2023 № 529

Про Положення про порядок передачі
та прийняття  майна

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», «Про місцеві державні адміністрації»,  постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від 20.04.2023, з  питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 20.04.2023, з питань бюджету та комунальної власності від 21.04.2023, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області, та прийняття майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 09.04.2013 № 816 «Про затвердження Положення про порядок передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Заступник голови
обласної ради                                                                                 В.В. Ширма

Додаток до рішення