• Номер скликання: 8 скликання
  • Тип документа: Рішення
  • Рік документа: 2023


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Шістнадцята сесія                      VІIІ скликання

від 17.08.20223           № 604

Про надання у користування мисливських
угідь громадській організації
«Мисливсько-рибальський клуб «Шлях»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», розглянувши подання Державного агентства лісових ресурсів України від 18.04.2023 № 03-11/2345-23, погодження Житомирської обласної військової (державної) адміністрації від 13.03.2023 № 1349/2-23/40, клопотання громадської організації «Мисливсько-рибальський клуб «Шлях» від 24.04.2023 №5, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від 08,08,2023, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати у користування громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Шлях» мисливські угіддя загальною площею 3121,4 га на території Романівської селищної ради, Чуднівської міської ради та Тетерівської сільської ради на 25 років згідно з додатком.

2. Громадській організації «Мисливсько-рибальський клуб «Шлях»:

2.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проєкту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання такого виду робіт.

2.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

2.3. Для регулювання відносин, визначення розміру та порядку внесення плати за користування мисливськими угіддями укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.

2.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проєкту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

 

 

Заступник голови
обласної ради                                       В.В. Ширма

Додаток до рішення