• Номер скликання: 7 скликання
  • Тип документа: Протоколи сесій
  • Рік документа: 2019

,

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПРОТОКОЛ

Двадцять друга сесія                         VІІ скликання

07.02.2019                                                                                   м. Житомир

Усього обрано депутатів – 64

Біля столів реєстрації зареєструвалися 61 депутат

Голова обласної ради Ширма В.В. нагадав, що депутати, які запізнились на сесію, отримують картку в секретаріаті та реєструються, а після завершення сесії картки потрібно здати відповідальному працівнику управління організаційного забезпечення депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій виконавчого апарату обласної ради.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені голова та заступники голови облдержадміністрації, голови районних, районних в м. Житомирі рад, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, директори департаментів, начальники відділів апарату та управлінь облдержадміністрації, керівники обласних управлінь, організацій та установ, представники засобів масової інформації.

В роботі сесії бере участь посол Європейського Союзу в Україні, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні пан Хюг Мінгареллі.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив про кадрові зміни, які відбулися після двадцять першої сесії, а саме:

директором департаменту фінансів обласної державної адміністрації призначено Мініча Леоніда Григоровича.

Голова обласної ради Ширма В.В. привітав його із призначенням та побажав плідної, творчої праці.

Голова обласної ради Ширма В.В. та заступник голови облдержадміністрації Ясюнецький О.О. вручили державні нагороди і відзнаки, а саме:

за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм орден «ЗА ЗАСЛУГИ» ІІІ СТУПЕНЯ

Кудряшовому Юрію Федоровичу, голові громадської організації «Українська спілка ліквідаторів аварії на ЧАЕС у Радомишльському районі»

Привітали з присвоєнням почесних звань:

ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ

Євдокімова Віктора Валерійовича, ректора Житомирського державного технологічного університету, доктора економічних наук, професора

Зінчук Тетяну Олексіївну, завідувача кафедри Житомирського національного агроекологічного університету, доктора економічних наук, професора

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Ігнатенка Сергія Івановича, художнього керівника народного аматорського вокального ансамблю «ЧАС» Бердичівського міського палацу культури імені О.А. Шабельника

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ

Смагіна Ігоря Івановича, ректора комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради

ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ

Аксьоненко Наталію Олегівну, художника декоративно-прикладного мистецтва

Оголошено Подяку Прем’єр-міністра України Диняку Сергію Васильовичу, генеральному директору ТОВ «Юнігран» Малинського району.

Голова обласної ради Ширма В.В. привітав нагороджених та побажав їм плідної праці.

1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.

Депутат Заруцький В.Т., за погодженням з фракціями в обласній раді, вніс пропозицію ввести до складу секретаріату депутатів:

Орлюка Сергія Валерійовича – фракція «ВО «Батьківщина», Маланюка Остапа Зіновійовича – фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», Ющенка Олександра Миколайовича – фракція «Народна партія».

ВИРІШИЛИ:    Обрати до складу секретаріату трьох депутатів:

1. Орлюка С.В. (Батьківщина).

2. Маланюка О.З. (Самопоміч).

3. Ющенка О.М. (НП).

(за –59,

проти – 0,

утр. – 0,

не гол. –2)

         2. СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні президії обласної ради погоджено та пропонується внести на розгляд ради питання, перелік яких роздано депутатам, а саме:

1. Про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2019 рік.

2. Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації.

3. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2018 №1303.

4. Про розроблення Стратегії розвитку Житомирської області на період    до 2027 року.

5. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2018 № 1297 «Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки».

6. Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.07.2018 № 1188 «Про звільнення від плати за утримання окремих категорій дітей у комунальному закладі «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради».

7. Про внесення змін у Програму підтримки та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області на 2017-2018 роки, зі змінами.

8. Про Програму підтримки та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області на 2019 – 2020 роки.

9. Про внесення змін у рішення обласної ради від 31.05.2018 №1097, зі змінами.

10. Про внесення змін у рішення обласної ради від 19.05.16 №244.

11. Про внесення змін у рішення обласної ради від 25.10.2018 № 1265 «Про вшанування воїнів Армії Української Народної Республіки та визначних діячів Української революції 1917-1921 років на Житомирщині  у                   2018-2021 роках».

12. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

13. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 26.12.2018  №26022/03/12-18 щодо  погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «СТЕЙН  АП».

14. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 27.12.2018  №26296/03/12-18 щодо  погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «СТЕЙН  АП».

15. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 29.12.2018  №26477/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «ГРАНД  КАСТЛ».

16. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 29.12.2018  №26474/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Щорсівський граніт «Щорсівське-1».

17. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України   від 03.01.2019  № 126/03/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «СПІКО».

18. Про утворення лісового заказника місцевого значення «Сущанський».

19. Про призначення директора Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка  Житомирської обласної ради.

20. Про переукладення контракту з Дмухівською Н.С.

21. Про переукладення контракту з Кінзерською В.А.

22. Про переукладення контракту з Коберником С.П.

23. Про переукладення контракту з Карпінським В.С.

24. Про переукладення контракту з Корбутом В.М.

25. Про внесення  змін до контракту з директором комунальної установи «Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»  Житомирської обласної ради.

26. Про внесення змін та затвердження Статуту комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей»  Житомирської обласної ради в новій редакції.

27. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального підприємства «Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера» Житомирської обласної ради.

28. Про створення комунального закладу позашкільної освіти «Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з хокею на траві «Старт» Житомирської обласної ради.

29.  Про внесення змін у рішення обласної ради від 10.04.2014 № 1159 «Про затвердження переліків та реєстру об’єктів  спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міст області», зі змінами  та доповненнями.

30. Про закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна.

31. Про закріплення на праві господарського відання нерухомого майна.

32. Про списання медичного обладнання.

33. Про прийняття автомобіля швидкої допомоги у спільну власність територіальних громад  сіл, селищ, міст області.

34. Про прийняття автомобіля у спільну власність територіальних громад  сіл, селищ, міст області.

35. Про встановлення орендної плати бюджетним установам.

36. Про встановлення орендної плати.

37. Про порушення клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Зембицького П.Ц.

38. Про звіт тимчасової контрольної комісії.

39. Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію взяти порядок денний за основу.

( за – 56,

проти – 0,

утр. – 0,

не гол. –2)

(пропозицію підтримано)

Депутат обласної ради Шавлович О.Г. (Самопоміч) вніс пропозицію включити у порядок денний питання «Про скасування рішення обласної ради від 18.12.2018 № 1329 “Про приватизацію адмінприміщення, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 23-а».

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Шавловича О.Г. (Самопоміч) - включити у порядок денний питання «Про скасування рішення обласної ради від 18.12.2018 № 1329 «Про приватизацію адмінприміщення, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 23-а».

( за – 54,

проти – 0,

утр. – 0,

не гол. –7)

(пропозицію підтримано)

Депутат обласної ради Галагуза О.В. (Самопоміч) внесла пропозицію включити у порядок денний питання «Про дискримінацію споживачів природного газу».

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Галагузи О.В. (Самопоміч) - включити у порядок денний питання «Про дискримінацію споживачів природного газу».

( за – 51,

проти – 0,

утр. – 0,

не гол. –10)

(пропозицію підтримано)