• Номер скликання: 7 скликання
  • Тип документа: Протоколи сесій
  • Рік документа: 2019

,
trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПРОТОКОЛ

Двадцять третя сесія                            VІІ скликання

23.05.2019                                    м. Житомир

Усього обрано депутатів – 64

Біля столів реєстрації зареєструвалися 58 депутатів

Голова обласної ради Ширма В.В. нагадав, що депутати, які запізнились на сесію, отримують картку в секретаріаті та реєструються, а після завершення сесії картки потрібно здати відповідальному працівнику управління організаційного забезпечення депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій виконавчого апарату обласної ради.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені голова та заступники голови облдержадміністрації, голови районних, районних в м. Житомирі рад, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, директори департаментів, начальники відділів апарату та управлінь облдержадміністрації, керівники обласних управлінь, організацій та установ, представники засобів масової інформації.
В роботі сесії бере участь народний депутат України Павленко Ю.О.

Голова обласної ради Ширма В.В. та голова облдержадміністрації Гундич І.П. вручили державні нагороди і відзнаки, а саме:

за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Указами Президента України

 нагороджено:
орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
Рудя Петра Володимировича, голову правління акціонерного товариства «Житомирський маслозавод»;

орденом «ЗА ЗАСЛУГИ» ІІ СТУПЕНЯ
Бойка Богдана Євгеновича, настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору Православної церкви України, капелана, м. Житомир;

орденом «ЗА ЗАСЛУГИ» ІІІ СТУПЕНЯ
Беляк Лідію Романівну, заступника директора філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» акціонерного товариства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»;

Присвоєні почесні звання:

НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ
Шинкарук Ірині Володимирівні, співачці, солістці Національного радіо України;

ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ
Красовській Наталії Єгорівні – адвокату;

Пашковській Наталії Вікторівні – адвокату;

ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ
Хом’яку Ростиславу Петровичу, художньому керівнику естрадно-духового оркестру «Сурми Полісся» комунального закладу «Палац культури» Житомирської міської ради;

ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ
Казюку Олегу Васильовичу, головному лікарю комунальної установи «Олевська центральна лікарня» Олевської міської ради;

ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ
Мірошниченку Віктору Івановичу, головному лісничому державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство»;

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено Хом’як Неонілу Іванівну, завідувача сектору з питань паливно-енергетичного комплексу управління житлово-комунального господарства департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації;

Оголошено Подяку Прем’єр-міністра України Нечипоренко Тетяні Миколаївні, начальнику відділу енергозбереження управління житлово-комунального господарства департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації;

Грамотою Верховної Ради України нагороджений:
Зембицький Петро Цезарович, член правління громадської організації «Житомирська міська спілка ветеранів афганської війни».

Голова обласної ради Ширма В.В.  ще раз привітав усіх нагороджених та побажав їм плідної праці.

1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.

Депутат Нагорняк В.В. за погодженням з фракціями вніс пропозицію ввести до складу секретаріату депутатів:
Саківського В.Ц. – фракція «ВО «Батьківщина», Павлюка Р.В.– фракція політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Янчука В.Г.– фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

ВИРІШИЛИ:    Обрати до складу секретаріату трьох депутатів:

1. Саківського В.Ц. (Батьківщина).
2. Павлюка Р.В. (БПП).
3. Янчука В.Г. (Свобода).

(за –56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –2)

    2. СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні президії обласної ради погоджено та пропонується внести на розгляд ради питання, перелік яких роздано депутатам, а саме:

1. Про звіт голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік.
2. Про звіт голови обласної ради за 2018 рік.
3. Про інформацію начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області щодо результатів діяльності управління у 2018 році.
4. Про затвердження звітів.
5. Про встановлення граничної вартості путівки у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
6. Про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2019 рік.
7. Про внесення змін у рішення обласної ради від 07.06.2012 № 548 «Про Програму реформування водопровідно-каналізаційного господарства у Житомирській області на 2012-2020 роки», зі змінами.
8. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2018 № 1297 «Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019-2020 роки», зі змінами.

9. Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.07.2018 № 1135 «Про програму підвищення енергоефективності будівель бюджетних установ та закладів у Житомирській області на 2018-2022 роки».
10. Про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2019 рік.
11. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік.
12. Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації.
13. Про запити депутатів обласної ради.
14. Про антикорупційну програму Житомирської обласної ради на  2019-2020 роки.
15. Про внесення  змін до контракту з директором вищого комунального навчального закладу «Коростишівський педагогічний коледімені І.Я. Франка» Житомирської обласної ради.
16. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального підприємства «Еко-сервіс» Житомирської обласної  ради.
17. Про припинення комунальної установи «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.
18. Про припинення обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.
19. Про припинення обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.
20. Про припинення обласного міжрайонного діагностичного центру у м. Коростені Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.
21. Про припинення комунальної установи «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.
22. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання» Житомирської обласної ради.
23. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання» Житомирської обласної ради.
24. Про внесення змін у рішення обласної ради від 10.04.2014  № 1159 «Про затвердження переліків та реєстру об’єктів  спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міст області», зі змінами  та доповненнями.
25. Про надання дозволу на списання медичного обладнання.
26. Про надання дозволу на списання основних засобів.
27. Про списання транспортних засобів.
28. Про списання  будівлі.
29. Про передачу приміщення.

30. Про передачу частини приміщення.
31. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ,  міст області рухомого майна.
32. Про закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна.
33. Про закріплення на праві господарського відання нерухомого майна.
34. Про встановлення орендної плати бюджетним установам.
35. Про встановлення орендної плати.
36. Про внесення змін у рішення обласної ради від 06.04.2017 № 613 «Про погодження розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
37. Про надання згоди дочірньому підприємству «Коростенський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради на розроблення технічної документації із землеустрою.
38. Про надання згоди комунальному закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради на розроблення технічної документації із землеустрою.
39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
40. Про надання згоди комунальному навчальному закладу «Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів» Житомирської обласної ради на розроблення технічної документації із землеустрою.
41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
42. Про надання земельної ділянки у постійне користування.
43. Про надання згоди комунальній установі «Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД-інфекції та шкірно-венерологічні захворювання» Житомирської обласної ради на розроблення технічної документації із землеустрою.
44. Про зняття з контролю рішень обласної ради.
45.  Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
46. Про утворення лісового заказника місцевого значення «Березовий гай».
47. Про припинення права користування мисливськими угіддями ТОВ «Каміа Плюс» та надання у користування мисливських угідь товариству з обмеженою відповідальністю «Андрушівське мисливське господарство.
48. Про додаткове надання у користування мисливських угідь ТОВ «Мисливсько-рибальське господарство «Гамарня».
49. Про внесення змін у рішення обласної ради  від 18.12.2018                  № 1338   «Про надання у користування  мисливських угідь громадській організації  «Житомирський обласний клуб мисливців та рибалок  «Вепр Полісся».
50. Про погодження лімітів на використання лісових ресурсів на  2019-2024 роки  у лісогосподарських підприємствах Житомирської області.
51. Про порушення клопотання про нагородження Грамотою Верховної  Ради України Туранського В.В.

52. Про внесення змін у рішення обласної ради від 25.10.2018 № 1265 «Про вшанування воїнів Армії Української Народної Республіки та визначних діячів Української революції 1917-1921 років на Житомирщині  у 2018-2021 роках».
53. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо врегулювання питань з вакцинації та посилення захисту населення від інфекційних хвороб.
54. Про непідтримку проекту рішення  обласної ради щодо скасування рішення обласної  ради   від 25.05.2017 № 630.
55. Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на двадцять другій сесії обласної ради сьомого скликання.
56. Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію взяти порядок денний за основу.

( за – 54,
 проти – 0,
 утр. – 0,
не гол. –1)
(пропозицію підтримано)