• Номер скликання: 7 скликання
  • Тип документа: Протоколи сесій
  • Рік документа: 2019


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПРОТОКОЛ

Двадцять шоста сесія                       VІІ скликання

17.09.2019                м. Житомир

Усього обрано депутатів – 64

Біля столів реєстрації зареєструвалися 60 депутатів

Голова обласної ради Ширма В.В. нагадав, що депутати, які запізнились на сесію, отримують картку в секретаріаті та реєструються, а після завершення сесії картки потрібно здати відповідальному працівнику управління організаційного забезпечення депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій виконавчого апарату обласної ради.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені голова та заступники голови облдержадміністрації, голови районних, районних в м. Житомирі рад, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, директори департаментів, начальники відділів апарату та управлінь облдержадміністрації, керівники обласних управлінь, організацій та установ, представники засобів масової інформації.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що, у зв’язку із обранням Забродського Михайла Віталійовича народним депутатом України, враховуючи подану ним заяву, відповідно до пункту 4 частини першої статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», повноваження Забродського М.В. як депутата обласної ради припиняються достроково.
Запропонував інформацію взяти до відома та поінформувати обласну виборчу комісію.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив про кадрові зміни, які відбулися після двадцять пʼятої сесії, а саме:

головою обласної державної адміністрації призначений Бунечко Віталій Іванович,

заступником голови обласної державної адміністрації призначена Остапченко Наталія Віталіївна,

начальником Управління Служби безпеки України в Житомирській області призначений Головаш Олег Олегович,

начальником Головного управління Національної поліції в Житомирській області призначений Крупєй Сергій Романович,

Головою Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України призначений Василенко Вячеслав Петрович.

Голова обласної ради Ширма В.В. привітав їх із призначенням та побажав плідної, творчої праці.

Голова обласної ради Ширма В.В. та голова облдержадміністрації Бунечко В.І. вручили відзнаки та нагороди.

Нагороджено:
орденом «ЗА ЗАСЛУГИ» ІІІ СТУПЕНЯ
Ковальчука Олександра Олексійовича, члена Житомирської обласної громадської організації «Чорнобиль-Єдність-Відродження»

Присвоєні почесні звання:

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ
Галицькій Анні Леонідівні, завідувачці Довбиського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Довбиської селищної ради Баранівського району

ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ
Журавській Оксані Львівні, вчителю спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов імені С. Ковальчука

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСУГ УКРАЇНИ
Рибачуку Ігорю Олександровичу, слюсарю-сантехніку комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго»

ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ
Решті Данилу Вікторовичу, майстру гончарного мистецтва

Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено Крутія Сергія Григоровича, голову Житомирської районної ради.

Грамотою Верховної Ради України нагороджено Венгель Світлану Михайлівну, завідувачку відділення землевпорядкування та обліку Малинського лісотехнічного коледжу Житомирської області.

Відзнакою Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини» нагороджено Чернявську Валентину Василівну, методиста з шкільних навчальних дисциплін відділу освіти Черняхівської районної державної адміністрації.

Голова обласної ради Ширма В.В. ще раз привітав нагороджених та побажав плідної, творчої праці.

1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.
Депутат Кокітко Н.В., за погодженням з фракціями, внесла пропозицію ввести до складу секретаріату депутатів Мітніцького Ю.Г., Шавловича О.Г., Павленка А.А.

ВИРІШИЛИ: Обрати до складу секретаріату трьох депутатів:

1. Мітніцького Ю.Г. (Батьківщина).
2. Шавловича О.Г. (Самопоміч).
3. Павленка А.А. (БПП).

(за –54,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –6)

2. СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні президії обласної ради погоджено та пропонується внести на розгляд ради питання переліку 1, які роздано депутатам, а саме:

1. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 30.07.2019 №13987/01/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами приватному каменеоброблюючому підприємству «Темп».
2. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 02.08.2019 № 14310/01/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Поліський лабрадорит».
3. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 08.08.2019 №14611/01/12-19.
4. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів державному підприємству «Грозинське».
(Щодо погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів (площею 256,7 га) у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по державному підприємству «Грозинське»)
5. Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливсько-рибальське громадське об’єднання «Сімаківське».
6. Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.12.2016 № 425 «Про обласну комплексну програму «Молодь і родина Житомирщини» на 2017-2020 роки», зі змінами.
7. Про оголошення 2020 року у Житомирській області роком Музею космонавтики ім. С.П. Корольова.
8. Депутатські запити.
9. Про призначення директора «Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з хокею на траві» Житомирської обласної ради.
10. Про встановлення орендної плати бюджетним установам.
11. Про встановлення орендної плати.
12. Про внесення змін у рішення обласної ради від 31.05.2018 № 1071 «Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації».
13. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою.
14. Про порушення клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Лесик С.М.
15. Про зняття з контролю рішень обласної ради.
(У зв’язку з виконанням рішень та враховуючи рекомендації постійних комісій)
16. Про обрання представників громадськості у склад поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Житомирській області.
17. Про обрання представників громадськості у склад поліцейської комісії Управління поліції охорони в Житомирській області.
18. Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів
на придбання лінійного прискорювача.
19. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення жителів с. Осикове Бердичівського району питною водою.
20. Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на двадцять четвертій та двадцять п’ятій сесіях обласної ради сьомого скликання.
21. Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію взяти перелік 1 порядку денного за основу.

( за – 53,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –5)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, шо президія обласної ради, відповідно до статті 20 Регламенту роботи обласної ради, підтримала розгляд питань переліку № 2, який депутатам надано, та запропонував включити їх у порядок денний, а саме:

22. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.18. №1293 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік».
23. Про внесення змін у рішення обласної ради від 07.03.2018 № 939, зі змінами.
24. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2018 № 1294.
25. Про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2019 рік.
26. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 30.08.2019 № 17879/01/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Поліський лабрадорит».
27. Про додаткове надання у користування мисливських угідь ГО «Мисливський клуб «Блазер».
28. Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.11.15 № 13 «Про обрання складу постійних комісій обласної ради», зі змінами.
29. Про закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна.
30. Про закріплення на праві господарського відання нерухомого майна.
31. Про надання дозволу на списання медичного обладнання.
32. Про надання дозволу на списання основного засобу.
33. Про надання дозволу на списання транспортних засобів.
34. Про передачу нерухомого майна та надання земельної ділянки у постійне користування.
35. Про припинення комунального навчального закладу «Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Житомирської обласної ради шляхом ліквідації.
36. Про уповноваження комунального підприємства «Аптека «Міжлікарняна» Житомирської обласної ради на укладення договорів з ОСББ «Лесі Українки 38».
37. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
38. Про припинення комунального закладу «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.
39. Про припинення комунальної установи «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.
40. Про затвердження передавального акта обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради.
41. Про внесення змін у контракт від 19.03.2015 з головним лікарем обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради.42. Про затвердження передавального акта обласного протитуберкульозного диспансеру Житомирської обласної ради.
43. Про внесення змін у контракт від 19.05.2016 з головним лікарем обласного протитуберкульозного диспансеру Житомирської обласної ради.
44. Про затвердження передавального акта Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 Житомирської обласної ради.
45. Про внесення змін у контракт від 10.09.2015 з головним лікарем Житомирської обласної психіатричної лікарні № 1 Житомирської обласної ради.
46. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради.
47. Про внесення змін у контракт від 02.11.2017, зі змінами, з головним лікарем комунальної установи «Обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради.
48. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради.
49. Про внесення змін у контракт від 22.12.2016 з головним лікарем комунальної установи «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради.
50. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради.
51. Про внесення змін у контракт від 02.11.2017 з головним лікарем комунальної установи «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради.
52. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради.
53. Про внесення змін у контракт від 19.03.2015, зі змінами, з головним лікарем комунальної установи «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради.
54. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД - інфекції та шкірно-венерологічні захворювання» Житомирської обласної ради.
55. Про внесення змін у контракт від 10.09.2015, зі змінами, з головним лікарем комунальної установи «Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД - інфекції та шкірно- венерологічні захворювання» Житомирської обласної ради.
56. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітаці» Житомирської обласної ради.
57. Про внесення змін у контракт від 22.12.2016, зі змінами, з головним лікарем комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради.
58. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради.
59. Про внесення змін у контракт від 19.03.2015 з головним лікарем комунальної установи «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради.
60. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласне патолого-анатомічне бюро» Житомирської обласної ради.
61. Про внесення змін у контракт від 19.05.2016, зі змінами, з начальником комунальної установи «Обласне патолого-анатомічне бюро» Житомирської обласної ради.
62. Про затвердження передавального акта Житомирської обласної психіатричної лікарні №2 Житомирської обласної ради.
63. Про внесення змін у контракт від 18.12.2018 з головним лікарем Житомирської обласної психіатричної лікарні № 2 Житомирської обласної ради.
64. Про затвердження передавального акта обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради.
65. Про затвердження передавального акта комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.
66. Про затвердження передавального акта обласного міжрайонного діагностичного центру у м. Коростені Житомирської обласної ради.
67. Про зміну назви та затвердження Статуту Новоград-Волинського медичного коледжу Житомирської обласної ради у новій редакції.
68. Про зміну назви та затвердження Статуту обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамовець» Житомирської обласної ради у новій редакції.
69. Про припинення обласного протитуберкульозного санаторію для дорослих «Лісова казка» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.
70. Про Порядок поселення спортсменів Житомирської області.
71. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою.
72. Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою.
73. Про призначення директора комунальної установи «Житомирський обласний центр народної творчості» Житомирської обласної ради.
74. «Про призначення директора комунального підприємства «Фольклорний ансамбль «Родослав» Житомирської обласної ради.
75. Про призначення директора комунальної установи “Житомирський обласний туристичний інформаційний центр” Житомирської обласної ради.
76. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо упорядкування умов оплати праці працівників бюджетної сфери та підвищення рівня оплати праці працівників соціальної сфери.
77. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
78. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Законів України «Про професійну (професійно-технічну) освіту», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю» та Бюджетного Кодексу України.
79. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо виконання Рішення Конституційного Суду України.
80. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питання заборгованості за поставлене медичне обладнання.
81. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на ремонт доріг загального користування державного значення.

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію взяти перелік 2 порядку денного за основу.

( за – 53,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –5)
(пропозицію підтримано)

Депутат обласної ради Пасічник О.М. (Самопоміч) вніс пропозицію включити у порядок денний питання «Про передачу земельної ділянки у комунальну власність територіальної громади м. Бердичева». Ділянка знаходиться за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 25 б, перебуває у постійному користуванні комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради та має бути передана зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області у комунальну власність територіальної громади м. Бердичева.

ВИСТУПИЛИ:
Депутати обласної ради Костюшко І.В. (БПП), Романський І.В. (позафракційний), Собко Т.Д. (Свобода).

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Пасічника О.М. (Самопоміч) включити у порядок денний питання «Про передачу земельної ділянки у комунальну власність територіальної громади м. Бердичева», з уточненням «без зміни цільового призначення».

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –3)
(пропозицію підтримано)

Депутат обласної ради Ніколайчук О.В. (Батьківщина) вніс пропозицію доповнити проєкт «Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на ремонт доріг загального користування державного значення» пунктом стосовно звільнення начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Савченка Г.В.

ВИСТУПИЛИ:
Депутат обласної ради Смичок І.А. (позафракційний).

Голова обласної ради Ширма В.В. зазначив, що всі запропоновані зміни будуть обговоренні при розляді даного питання у порядку денному.

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію затвердити порядок денний в цілому.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний в цілому.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –3)

Голова обласної ради Ширма В.В. нагадав, що депутатські запити подаються в секретаріат для їх опрацювання.

3. СЛУХАЛИ: Про регламент роботи сесії.

Голова обласної ради Ширма В.В. запропонував затвердити такий регламент сесії обласної ради: для інформації з питань порядку денного – до 10 хвилин, для виступаючих – до 7 хвилин, для відповідей на запитання – до 3 хвилин, виступи від громадськості – до 3 хвилин.

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований регламент роботи сесії обласної ради.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)

Депутат обласної ради Собко Т.Д. (Свобода) порушив питання щодо адміністративно-територіальної реформи у Пулинському районі.

4. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 30.07.2019 №13987/01/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами приватному каменеоброблюючому підприємству «Темп».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив, що профільна комісія рекомендувала погодити надання спеціального дозволу на користування надрами приватному каменеоброблюючому підприємству «Темп».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
проти – 1,
утр. – 0,
не гол. –5)
(рішення додається)

5. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 02.08.2019 № 14310/01/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Поліський лабрадорит».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що, профільна комісія рекомендувала погодити надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Поліський лабрадорит».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 50,
проти – 1,
утр. – 1,
не гол. –7)
(рішення додається)

6. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 08.08.2019 №14611/01/12-19.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що профільна комісія рекомендувала відмовити у продажі на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами ділянки «Горщик» Омелянівського родовища, яка знаходиться у Коростенському районі.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 52,
проти – 0,
утр. – 2,
не гол. –5)
(рішення додається)


7. СЛУХАЛИ: Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів державному підприємству «Грозинське».
Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:
Депутати обласної ради Смичок І.А. (позафракційний), Костюшко І.В. (БПП), Нусбаум С.А. (БПП), Науменко В.А. (УКРОП), Рибинський І.Є. (Батьківщина), Собко Т.Д. (Свобода).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –3)
(рішення додається)

8. СЛУХАЛИ: Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Мисливсько-рибальське громадське об’єднання «Сімаківське».

ВИСТУПИЛИ:
Депутати обласної ради Смичок І.А. (позафракційний), Мелашенко А.В. (Оп. блок).
Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування даний проект рішення.
( за – 19,
проти – 4,
утр. – 17,
не гол. – 19)

ВИРІШИЛИ: Відхилити даний проект рішення.

9. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.12.2016 № 425 «Про обласну комплексну програму «Молодь і родина Житомирщини» на 2017-2020 роки», зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –5)
(рішення додається)

10. СЛУХАЛИ: Про оголошення 2020 року у Житомирській області роком Музею космонавтики ім. С.П. Корольова.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
(рішення додається)

11. СЛУХАЛИ: Про призначення директора «Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з хокею на траві» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив, що за результатами проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади директора “Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з хокею на траві” Житомирської обласної ради, пропонується призначити Дзензелюка Дмитра Олексійовича на умовах контракту строком на 3 роки

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 6)
(рішення додається)

12. СЛУХАЛИ: Про встановлення орендної плати бюджетним установам.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 2,
не гол. – 2)
(рішення додається)

13. СЛУХАЛИ: Про встановлення орендної плати.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що пропонується встановлення орендної плати у розмірі 1,20 грн з ПДВ окремим підприємствам та запропонував депутатам голосувати по кожному обʼєкту окремо.
Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію взяти проект рішення за основу.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 1,
не гол. –1)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію щодо встановлення зазначеної орендної плати на 2019 рік Всеукраїнському благодійному фонду «Серце до серця», благодійній організації «Благодійний фонд «Фундація волонтери без кордонів», підприємству «Організована соціально-трудова реабілітація інвалідів, ветеранів» Житомирського обласного Фонду соціального захисту інвалідів, комунальному підприємству «Надра Житомирщини» Житомирської обласної ради.

( за – 54,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –5)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію щодо встановлення зазначеної орендної плати на 2019 рік комунальному підприємству “Фольклорний ансамбль національного обряду “Родослав” Житомирської обласної ради.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –2)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію щодо встановлення зазначеної орендної плати на 2019 рік ФОП Богодвід Л.М., що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 55.

( за – 28,
проти – 4,
утр. – 12,
не гол. –15)
(пропозицію не підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування проект рішення в цілому.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
проти – 2,
утр. – 0,
не гол. – 3)
(рішення додається)

14. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 31.05.2018 № 1071 «Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 49,
проти – 0,
утр. – 1,
не гол. – 10)
(рішення додається)

15. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою.
Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
(рішення додається)


16. СЛУХАЛИ: Про порушення клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Лесик С.М.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
проти – 1,
утр. – 0,
не гол. – 4)
(рішення додається)

17. СЛУХАЛИ: Про зняття з контролю рішень обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

18. СЛУХАЛИ: Про обрання представників громадськості у склад поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 51,
проти – 0,
утр. – 1,
не гол. – 8)
(рішення додається)

19. СЛУХАЛИ: Про обрання представників громадськості у склад поліцейської комісії Управління поліції охорони в Житомирській області.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 49,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 10)
(рішення додається)

20. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на придбання лінійного прискорювача.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

Депутат обласної ради Собко Т.Д. (Свобода) повідомив, що на Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь, який проходитиме 3-4 жовтня, делеговано депутата обласної ради Сабадаша І.І. (БПП).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
(рішення додається)

21. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення жителів с. Осикове Бердичівського району питною водою.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
(рішення додається)

22. СЛУХАЛИ: Інформацію про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на двадцять четвертій та двадцять п’ятій сесіях обласної ради сьомого скликання.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)

23. СЛУХАЛИ: Інформацію про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)

24. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.18. №1293 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
(рішення додається)

25. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 07.03.2018 № 939, зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
(рішення додається)


26. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2018 № 1294.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

27. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2019 рік.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
(рішення додається)

28. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 30.08.2019 № 17879/01/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Поліський лабрадорит».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:
Депутати обласної ради Подік А.О. (БПП), Мелашенко А.В. (Оп. блок), Озерчук А.М. (УКРОП), Смичок І.А. (позафракційний), Науменко В.А. (УКРОП), Яковчук О.М. (позафракційний), Собко Т.Д. (Свобода), перший заступник голови обласної ради Крамаренко С.М.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 43,
проти – 1,
утр. – 5,
не гол. – 10)
(рішення додається)

29. СЛУХАЛИ: Про додаткове надання у користування мисливських угідь ГО «Мисливський клуб «Блазер».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:
Депутати обласної ради Пасічник О.М. (Самопоміч), Смичок І.А. (позафракційний), Романський І.В. (позафракційний), управління з питань реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, реалізації проектів та програм виконавчого апарату обласної ради.

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування даний проєкт рішення:
( за – 28,
проти – 2,
утр. – 5,
не гол. – 24)

ВИРІШИЛИ: Відхилити даний проєкт рішення.

30. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.11.15 № 13 «Про обрання складу постійних комісій обласної ради», зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 5)
(рішення додається)

31. СЛУХАЛИ: Про закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
проти – 0,
утр. – 1,
не гол. – 3)
(рішення додається)

32. СЛУХАЛИ: Про закріплення на праві господарського відання нерухомого майна.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
(рішення додається)

33. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання медичного обладнання.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 51,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 8)
(рішення додається)

34. СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на списання основного засобу.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 52,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 7)
(рішення додається)

35. СЛУХАЛИ Про надання дозволу на списання основного засобу.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 50,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 9)
(рішення додається)


36. СЛУХАЛИ: Про передачу нерухомого майна та надання земельної ділянки у постійне користування.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 53,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 6)
(рішення додається)

37. СЛУХАЛИ: Про припинення комунального навчального закладу «Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Житомирської обласної ради шляхом ліквідації.
Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:
Депутати обласної ради Озерчук А.М. (УКРОП), Нагорняк В.В. (Оп. блок), Гула Р.М. (Оп. блок), Галагуза О.В. (Самопоміч), Науменко В.А. (УКРОП), Собко Т.Д. (Свобода), Ушомирський сільський голова Мала Р.Л., начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Шевчук Л.П.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 44,
проти – 1,
утр. – 0,
не гол. – 14)
(рішення додається)

38. СЛУХАЛИ: Про уповноваження комунального підприємства «Аптека «Міжлікарняна» Житомирської обласної ради на укладення договорів з ОСББ «Лесі Українки, 38».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 52,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 7)
(рішення додається)

39. СЛУХАЛИ: Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
(рішення додається)

40. СЛУХАЛИ: Про припинення комунального закладу «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:
Депутат обласної ради Кокітко Н.В. (УКРОП) запропонувала доручити юридичному управлінню Житомирської обласної державної адміністрації спільно з Департаментом фінансів, Управлінням охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації, управлінням юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Житомирської обласної ради вивчити питання щодо можливості здійснення фінансування з обласного бюджету для проведення експертної оцінки майна під час здійснення процедури припинення комунальних установ, закладів територіальних громад сіл, селищ, міст області шляхом перетворення у некомерційні підприємства.

Голова обласної ради Ширма В.В. запропонував повернутися до розгляду даної пропозицію у «Різному».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

41. СЛУХАЛИ: Про припинення комунальної установи «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
(рішення додається)

42. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 5)
(рішення додається)

43. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 19.03.2015 з головним лікарем обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
(рішення додається)

44. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта обласного протитуберкульозного диспансеру Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
(рішення додається)

45. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 19.05.2016 з головним лікарем обласного протитуберкульозного диспансеру Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
(рішення додається)

46. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта Житомирської обласної психіатричної лікарні №1 Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
(рішення додається)

47. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 10.09.2015 з головним лікарем Житомирської обласної психіатричної лікарні № 1 Житомирської обласної ради

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
(рішення додається)

48. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

Депутат обласної ради Сабадаш І.І. (БПП), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

49. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 02.11.2017, зі змінами, з головним лікарем комунальної установи «Обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

Депутат обласної ради Сабадаш І.І. (БПП), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 5)
(рішення додається)


50. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
(рішення додається)

51. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 22.12.2016 з головним лікарем комунальної установи «Обласний медичний консультативно-діагностичний центр» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

52. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунальної установи «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

Депутат обласної ради Довгополий Ю.Д. (БПП), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
(рішення додається)

53. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 02.11.2017 з головним лікарем комунальної установи «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

Депутат обласної ради Довгополий Ю.Д. (БПП), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

54. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 60,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)
(рішення додається)

55. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 19.03.2015, зі змінами, з головним лікарем комунальної установи «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 60,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)
(рішення додається)

56. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД - інфекції та шкірно-венерологічні захворювання» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
(рішення додається)

57. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 10.09.2015, зі змінами, з головним лікарем комунальної установи «Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД - інфекції та шкірно- венерологічні захворювання» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
(рішення додається)

58. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітаці» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 1,
не гол. – 3)
(рішення додається)


59. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 22.12.2016, зі змінами, з головним лікарем комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
(рішення додається)

60. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунальної установи «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 6)
(рішення додається)

61. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 19.03.2015 з головним лікарем комунальної установи «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 5)
(рішення додається)

62. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунальної установи «Обласне патолого-анатомічне бюро» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
(рішення додається)

63. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 19.05.2016, зі змінами, з начальником комунальної установи «Обласне патолого-анатомічне бюро» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

64. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта Житомирської обласної психіатричної лікарні №2 Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
(рішення додається)

65. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у контракт від 18.12.2018 з головним лікарем Житомирської обласної психіатричної лікарні № 2 Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
(рішення додається)

66. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

67. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
(рішення додається)

68. СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акта обласного міжрайонного діагностичного центру у м. Коростені Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 60,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)
(рішення додається)

69. СЛУХАЛИ: Про зміну назви та затвердження Статуту Новоград-Волинського медичного коледжу Житомирської обласної ради у новій редакції.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

70. СЛУХАЛИ: Про зміну назви та затвердження Статуту обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамовець» Житомирської обласної ради у новій редакції.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
(рішення додається)

71. СЛУХАЛИ: Про припинення обласного протитуберкульозного санаторію для дорослих «Лісова казка» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

Перший заступник голови обласної ради Крамаренко С.М. зазначив, що у п.2 рішення технічна помилка - після слова «багатопрофільний» потрібно додати слово «спеціалізований» і назва з правкою звучатиме: «Обласний багатопрофільний спеціалізований фтизіопульмонологічний санаторій „Лісова казка” Житомирської обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання, з уточненням.

( за – 60,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)
(рішення додається)


72. СЛУХАЛИ: Про Порядок поселення спортсменів Житомирської області.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:
Депутат обласної ради Яковчук О.М. (позафракційний), начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Гресь С.М.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання, доопрацювавши питання щодо порядку поселення спортсменів.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію продовжувати роботу сесії без перерви.

( за – 52,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 8)
(пропозицію підтримано)

73. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 60,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)
(рішення додається)

74. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

75. СЛУХАЛИ: Про призначення директора комунальної установи «Житомирський обласний центр народної творчості» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 57,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
(рішення додається)

76. СЛУХАЛИ: Про призначення директора комунального підприємства «Фольклорний ансамбль «Родослав» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 52,
проти – 0,
утр. – 4,
не гол. – 3)
(рішення додається)

77. СЛУХАЛИ: Про призначення директора комунальної установи “Житомирський обласний туристичний інформаційний центр” Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 36,
проти – 2,
утр. – 12,
не гол. – 7)
(рішення додається)

78. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо упорядкування умов оплати праці працівників бюджетної сфери та підвищення рівня оплати праці працівників соціальної сфери.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
(рішення додається)

79. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
(рішення додається)

80. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до законів України «Про професійну (професійно-технічну) освіту», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю» та Бюджетного кодексу України.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
(рішення додається)

81. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо виконання Рішення Конституційного Суду України.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.
( за – 59,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
(рішення додається)
82. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо врегулювання питання заборгованості за поставлене медичне обладнання.
Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.


83. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на ремонт доріг загального користування державного значення.
Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутати обласної ради Ніколайчук О.В. (Батьківщина), Павлушенко О.Д. (БПП), Чорноморець О.П. (Оп. блок).
Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Ніколайчука О.В. (Батьківщина) - доповнити звернення депутатів обласної ради до Міністерства інфраструктури України, Державного агентства автомобільних доріг України щодо фінансування та виконання ремонтних робіт автомобільних доріг загального користування державного значення Житомирської області текстом наступного змісту:
«Враховуючи вищевикладене, депутатський корпус обласної ради звертається з проханням посприяти у вирішенні питання щодо виділення коштів на виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю) на ділянці км 158+000 - км 173+000 у сумі 158,7 млн. грн та розглянути питання щодо звільнення із займаної посади начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Савченка Геннадія Васильовича у зв’язку із безвідповідальним ставленням до виконання своїх функціональних обов’язків.».

( за – 53,
проти – 1,
утр. – 1,
не гол. –5)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування проект рішення в цілому.
ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
проти – 0,
утр. – 1,
не гол. – 3)
(рішення додається)

84. СЛУХАЛИ: Про передачу земельної ділянки у комунальну власність територіальної громади м. Бердичева.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИСТУПИЛИ:

Депутати обласної ради Собко Т.Д. (Свобода), Павлушенко О.Д. (БПП), Чорноморець О.П. (Оп. блок), Романський І.В. (позафракційний), Костюшко І.В. (БПП), Бердичівський міський голова Мазур В.К.

Голова обласної ради Ширма В.В. запропонував у рішенні слово «недобудова» замінити словом «новобудова».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання, з урахуванням пропозицій депутата обласної ради Пасічника О.М. (Самопоміч) щодо включення у проєкт рішення слів «без зміни цільового призначення» та голови обласної ради Ширми В.В. стосовно заміни у проєкті слова «недобудова» словом «новобудова».

( за – 55,
проти – 0,
утр. – 1,
не гол. – 4)
(рішення додається)

85. СЛУХАЛИ: Різне.
Громадський діяч Іващук Ю.В., інвалід І групи, вніс пропозицію розглянути питання щодо надання матеріальної допомоги інвалідам І-ІІ груп, депутатам обласної ради звернутися до органів вищої влади з проханням підвищити таким людям пенсії на соціальні потреби.

ВИРІШИЛИ: Доручити Департаменту праці, соціальної та сімейної політики, Департаменту фінансів Житомирської обласної державної адміністрації підготувати звернення до вищих державних органів влади щодо вирішення питання підвищення рівня виплат особам з інвалідністю.

( за – 49,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2 )

Голова ГО «Поліський щит» Ткачук Сергій порушив питання щодо видобування берилію на території Поліського заповідника Житомирської області, а також зазначив про факти бездіяльності Служби автомобільних доріг загального користування державного значення Житомирської області.

Громадянин Козловський О.М. порушив питання щодо норм гранично допустимих концентрацій та забруднюючих речовин під час скидання стічних вод ТОВ «КЕС» у водні об’єкти с. Швайківка Бердичівського району Житомирської області.

ВИРІШИЛИ: Доручити Басейновому управлінню водних ресурсів річки Прип'ять вивчити питання порушення нормативів гранично допустимих концентрацій та забруднюючих речовин під час скидання стічних вод, виявлених у водних об’єктах у с. Швайківка Бердичівського району Житомирської області, та вжити відповідних заходів з метою вирішення порушеного питання шляхом внесення ряду змін у порядок видачі спецдозволів на спеціальне водокористування.

( за – 52,
проти – 0,
утр. – 1,
не гол. – 0 )

Громадянка Ободзінська О.В. порушила питання щодо відкриття і облаштування будинку сімейного типу.

ВИСТУПИЛИ:

Заступник голови облдержадміністрації Лагута Я.М., голова облдержадміністрації Бунечко В.І., голова Коростишівської ОТГ Кохан І.М.

Голова ГО «Ветерани повітряно-десантних військ» Житомирської області Союзу десантників Москальчук М.І. порушив питання щодо наведення порядку у державних структурах, корупційних дій Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

Голова правління ромських громадських організацій Житомирщини Сачине Л.М. порушила питання щодо використання коштів, передбачених рішенням обласної ради від 21.12.2017 № 874 «Про Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області у 2018 році».

Член ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників України в Житомирській області» Драган Ю.В. порушив питання щодо надання громадянам дозволів на розробку проектів землеустрою з відведення земельних ділянок у власність (користування) Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області.

ВИРІШИЛИ: Доручити Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації підготувати звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності проведення перевірки діяльності Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами (одноголосно).

Громадянин Клименюк В.П. порушив питання щодо необхідності впорядкування діяльності комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради.

Член ГО «Житомирська спілка захисників бойових дій та АТО «УВО» Сліпченко Михайло наголосив про необхідність проведення аудиту виділених земель на користування надрами та порушив питання стосовно надання спецдозволів на використання корисних копалин.

Голова обласної ради Ширма В.В. запропонував повернутися до розгляду даної пропозицію у «Різному».

СЛУХАЛИ: Про розгляд пропозиції депутата обласної ради Кокітко Н.В. (УКРОП) вивчення питання можливості здійснення фінансування з обласного бюджету для проведення експертної оцінки майна під час здійснення процедури припинення комунальних установ, закладів територіальних громад сіл, селищ, міст області шляхом перетворення у некомерційні підприємства.

ВИРІШИЛИ: Доручити юридичному управлінню Житомирської обласної державної адміністрації спільно з Департаментом фінансів, Управлінням охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації, управлінням юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Житомирської обласної ради вивчити питання щодо можливості здійснення фінансування з обласного бюджету для проведення експертної оцінки майна під час здійснення процедури припинення комунальних установ, закладів територіальних громад сіл, селищ, міст області шляхом перетворення у некомерційні підприємства.

( за – 51,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2 )

СЛУХАЛИ: Голову обласної ради Ширму В.В. щодо результатів наради з керівниками державних та комунальних лісових господарств області з питання раціонального використання лісових ресурсів.

ВИРІШИЛИ: Доручити постійній комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності, Житомирському обласному комунальному агролісогосподарському підприємству „Житомироблагроліс” Житомирської обласної ради опрацювати питання щодо запровадження у роботі комунальних лісових господарств області єдиної державної системи електронного обліку деревини.

( за – 47,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 7 )

СЛУХАЛИ: Про пропозицію депутата обласної ради Чорноморця О.П. щодо необхідності вжиття заходів для наповнення обласного бюджету.

ВИРІШИЛИ: Державній фіскальній службі України у Житомирській області та профільним структурним підрозділам Житомирської облдержадміністрації підготувати інформацію щодо джерел та шляхів наповнення обласного бюджету і надати її на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності (одноголосно).

Депутат обласної ради Ковердун С.А. (Батьківщина) порушив питання щодо роботи районних автодорів та процесу їх банкротування.

Депутат обласної ради Нагорняк В.В. (Оп.блок) зауважив про необхідність виділення коштів для придбання паливно-мастильних матеріалів для пожежних частин Коростенського району Житомирської області.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що дане питання знаходиться на контролі обласної ради.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що питання порядку денного розглянуто, висловив подяку за участь у роботі сесії всім депутатам, галузевим департаментам, управлінням облдержадміністрації, виконавчому апарату обласної ради та оголосив двадцять шосту сесію обласної ради сьомого скликання закритою.

 

 

Голова обласної ради                                     В.В. Ширма