• Номер скликання: 7 скликання
 • Тип документа: Протоколи сесій
 • Рік документа: 2020

                                        

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПРОТОКОЛ 

Тридцять перша сесія                              VІІ скликання

25.06.2020                                             м. Житомир

Усього обрано депутатів – 64

Біля столів реєстрації зареєструвалися 56 депутатів

Голова обласної ради Ширма В.В. нагадав, що депутати, які запізнились на сесію, отримують картку в секретаріаті та реєструються, а після завершення сесії картки потрібно здати відповідальному працівнику управління організаційного забезпечення депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій виконавчого апарату обласної ради.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені голова та заступники голови облдержадміністрації, директори окремих департаментів, начальники управлінь, відділів облдержадміністрації, керівники обласних об’єднань, організацій та установ, питання яких внесені на розгляд ради.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив про кадрові зміни, які відбулися після тридцятої сесії, а саме:

начальником Управління Служби безпеки України в Житомирській області призначений Лисак Сергій Петрович;

начальником Головного управління Національної поліції в Житомирській області призначений Олійник Юрій Миколайович;

директором Департаменту культури, молоді та спорту обласної державної адміністрації призначений Обшта Максим Ігорович.

Голова обласної ради Ширма В.В. привітав їх із призначенням та побажав плідної, творчої праці.

Голова обласної ради Ширма В.В. та голова облдержадміністрації Бунечко В.І. вручили нагороди та привітали із присвоєнням почесних звань:

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм указами Президента України

              ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ

Поліщук Тетяну Петрівну, директора державного навчального закладу «Бердичівське вище професійне училище»

Лесик Світлану Миколаївну, директора комунального навчального закладу «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Житомирської обласної ради.

ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ

Мисечка Сергія Леонідовича, директора – художнього керівника комунального закладу «Житомирський академічний обласний театр ляльок» Житомирської обласної ради.

Голова обласної ради Ширма В.В. привітав нагороджених та побажав плідної, творчої праці.

Депутат обласної ради Смичок І.А. (позафракційний) вніс пропозицію включити у порядок денний питання «Про звернення депутатів обласної ради до Голови Верховної Ради України щодо негуманних висловлювань народного депутата України Третьякової Г.М.»

 1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.

Депутат Розенблат О.С. (Рідна Житомирщина), за погодженням з фракціями, внесла пропозицію ввести до складу секретаріату депутатів:

Ніколайчука Олександра Володимировича – фракція ВО «Батьківщина»,

Казюка Олега Васильовича – група «Рідна Житомирщина», Пінського Олега Вікентійовича – фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів «Укроп».

ВИРІШИЛИ:       Обрати до складу секретаріату трьох депутатів:

 1. Ніколайчука О.В. (ВО Батьківщина).
 2. Казюка О.В. (група «Рідна Житомирщина»).
 3. Пінського О.В. (Українське об’єднання патріотів «Укроп»).

(за –48,

проти – 1,

утр. – 0,

не гол. –9)

 1. СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні президії обласної ради погоджено та пропонується внести на розгляд ради наступні питання:

 1. Про затвердження звітів.
 2. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2019 №1721.
 3. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2019 №1726 «Про обласну програму «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування» на 2020 рік.
 4. Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.03.2012 №493 «Про Житомирську обласну краєзнавчу премію імені Миколи Костриці», зі змінами.
 5. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2019 №1730 «Про затвердження кошторису витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2020 рік», зі змінами.
 6. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 880 «Про обласну Програму охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2018-2022 роки», зі змінами.
 7. Про внесення змін у рішення обласної ради від 07.02.2019 № 1368, зі змінами.
 8. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2019 № 1728 «Про Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород обласної ради на 2020».
 9. Про внесення змін у рішення обласної ради від 05.03.2020 № 1810 «Про Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради на 2020 рік».
 10. Про внесення змін у рішення обласної ради від 05.03.2020 № 1811 «Про Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради на 2020 рік».
 11. Про внесення змін у рішення обласної ради від 05.03.2020 № 1816 «Про Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради на 2020 рік».
 12. Про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2020 рік.
 13. Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації.
 14. Депутатські запити.
 15. Про внесення змін у контракт від 27.07.2017, зі змінами, з ректором комунального вищого навчального закладу «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради.
 16. Про внесення змін у контракт від 07.03.2018, зі змінами, з директором комунального закладу вищої освіти «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» Житомирської обласної ради.
 17. Про внесення змін у контракт від 31.05.2018, зі змінами, з директором Новоград-Волинського медичного коледжу Житомирської обласної ради.
 18. Про внесення змін у контракт від 27.07.2017 з директором комунального закладу «Бердичівський педагогічний коледж» Житомирської обласної ради.
 19. Про внесення змін у контракт від 07.02.2019 з директором Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка  Житомирської обласної ради.
 20. Про внесення змін у контракт від 09.07.2019 з директором Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. Івана Огієнка Житомирської обласної ради.
 21. Про призначення директора комунального некомерційного підприємства «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради.
 22. Про переукладення контракту з Кутишенком М.С.
 23. Про переукладення контракту з Гусаком О.Я.
 24. Про переукладення контракту із Зозулею В.М.
 25. Про переукладення контракту з Безпалюком М.В.
 26. Про переукладення контракту з Бордюг Н.С.
 27. Про переукладення контракту з Лавренюком В.А.
 28. Про припинення КНП «Обласний медичний центр психічного здоров’я» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до КНП «Обласний медичний спеціалізований центр» Житомирської обласної ради.
 29. Про припинення комунальної установи «Обласний спеціалізований будинок дитини» Житомирської обласної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство.
 30. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І.Я. Франка Житомирської обласної ради.
 31. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Положення про Тетерівський дитячий будинок-інтернат Житомирської обласної ради.
 32. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Положення про Романівський психоневрологічний інтернат Житомирської обласної ради.
 33. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Положення про Житомирський геріатричний пансіонат Житомирської обласної ради.
 34. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Положення про Бердичівський геріатричний пансіонат Житомирської обласної ради.
 35. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Любарської спеціальної школи Житомирської обласної ради.
 36. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Житомирської спеціальної школи Житомирської обласної ради.
 37. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Житомирської спеціальної школи № 1 Житомирської обласної ради.
 38. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Житомирської спеціальної школи № 2 Житомирської обласної ради.
 39. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Потіївської спеціальної школи Житомирської обласної ради.
 40. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Коростишівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.
 41. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Вишевицької спеціальної школи Житомирської обласної ради.
 42. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Бердичівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.
 43. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Березівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.
 44. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Денишівської спеціальної школи Житомирської обласної ради.
 45. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Радомишльської санаторної школи Житомирської обласної ради.
 46. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Новоград-Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради.
 47. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю Житомирської обласної ради.
 48. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту Житомирського обласного ліцею Житомирської обласної ради.
 49. Про зміну назви та затвердження  Статуту Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю Житомирської обласної ради у новій редакції.
 50. Про внесення змін у рішення обласної ради від 17.09.2019 №1594.
 51. Про внесення змін у рішення обласної ради від 05.03.2020 № 1882.
 52. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 900 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами.
 53. Про надання дозволу комунальному підприємству по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради на розроблення проєкту землеустрою.
 54. Про надання згоди дочірньому підприємству «Романівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради на розроблення технічної документації із землеустрою.
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою.
 56. Про надання дозволу комунальному підприємству «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради на розроблення проєкту землеустрою.
 57. Про передачу оргтехніки.
 58. Про передачу приміщення.
 59. Про передачу нерухомого майна.
 60. Про передачу основних засобів та матеріальних цінностей.
 61. Про передачу нерухомого майна та надання земельних ділянок у постійне користування.
 62. Про передачу матеріальних цінностей.
 63. Про надання дозволу на списання транспортних засобів.
 64. Про надання дозволу на списання медичного обладнання.
 65. Про надання дозволу на списання основних засобів.
 66. Про приватизацію нерухомого майна (теплиця), що знаходиться за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 72.
 67. Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, які підлягають приватизації.
 68. Про встановлення орендної плати бюджетним установам.
 69. Про надання згоди малому приватному підприємству «Іоланта» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна.
 70. Про закріплення на праві оперативного управління нерухомого майна.
 71. Про затвердження переліків та реєстру щодо об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 72. Про надання згоди на поділ будівлі за адресою: м. Житомир, майдан Перемоги, 10а.
 73. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
 74. Про припинення комунального некомерційного підприємства «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Лісовий берег» Житомирської обласної ради шляхом ліквідації.
 75. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Обласний багатопрофільний спеціалізований фтизіопульмонологічний санаторій «Лісова казка» Житомирської обласної ради.
 76. Про передачу майна та надання земельних ділянок у постійне користування.
 77. Про передачу нерухомого майна за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 43.
 78. Про орендну плату.
 79. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності.
 80. Про скасування рішень обласної ради.
 81. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2019 № 1781 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2020 рік».
 82. Про припинення комунального підприємства "Обласний лікувально-оздоровчий реабілітаційний центр «Полісся» Житомирської обласної ради шляхом ліквідації.
 83. Про додаткове надання у користування мисливських угідь Малинській районній громадській організації Українського товариства мисливців та рибалок.
 84. Про оголошення обʼєкта природно-заповідного фонду місцевого значення.
 85. Про порушення клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Кочика О.С.
 86. Про порушення клопотання про присудження Премії Верховної Ради України.
 87. Про порушення клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.
 88. Про зняття з контролю рішень обласної ради.
 89. Про внесення змін у рішення обласної ради від 10.01.08 №417 «Про Почесну відзнаку «За заслуги перед Житомирщиною».
 90. Про план роботи обласної ради на ІІ півріччя 2020 року.
 91. Про обласний ягідний фестиваль «Брусвяна-Україна».
 92. Про звернення депутатів обласної ради до Президента України щодо вжиття заходів із запобігання виникненню загрози національним інтересам України.
 93. Про звернення до Президента України, Премʼєр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо припинення фінансування політичних партій.
 94. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України щодо внесення змін у Гірничий Закон України.
 95. Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо перегляду мовного законодавства.
 96. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України щодо внесення змін у законодавство та скасування введеного мораторію на експорт лісоматеріалів.
 97. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо об’єктів незавершеного будівництва КП «Дирекція «Чорнобильбуд» Житомирської обласної ради.
 98. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України та Міністерства освіти і науки України щодо фінансування груп для дітей дошкільного віку в спеціальних школах.
 99. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо компенсації додаткових витрат внаслідок масштабних лісових пожеж.
 100. Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення впровадження квот на імпорт мінеральних добрив.
 101. Про звернення депутатів обласної ради до Міністерства інфраструктури України та Державного агентства автомобільних доріг України.
 102. Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на тридцятій сесії обласної ради сьомого скликання.
 103. Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
 104. Інформація Головного управління Національної поліції в Житомирській області, Прокуратури Житомирської області, Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) стосовно невиконання рішення суду у справі Єфіменко В.І.
 105. Інформація Житомирського міського голови Сухомлина С.І.
 106. Інформація Бердичівського міського голови Мазура В.К.
 107. Інформація директора комунального підприємства «Еко-сервіс» Житомирської обласної ради.

Заступник голови обласної ради Вілівчук М.О., відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі при включенні у порядок денний та у голосуванні з питань «Про переукладення контракту з Бордюг Н.С.» та «Про переукладення контракту з Гусаком О.Я.».

Депутат обласної ради Пінський О.В. (УКРОП), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі при включенні у порядок денний та у голосуванні з питання «Про переукладення контракту з Бордюг Н.С.».

Депутат обласної ради Бовсуновський Ю.І. (Свобода), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі при включенні у порядок денний та у голосуванні з питань «Про переукладення контракту з Бордюг Н.С.», «Про передачу приміщення» та «Про списання основних засобів».

Депутат обласної ради Озерчук А.М. (УКРОП), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів з питання «Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо компенсації додаткових витрат внаслідок масштабних лісових пожеж».

Депутат обласної ради Ковердун С.А. (Батьківщина), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі при включенні у порядок денний та у голосуванні з питання «Про призначення директора комунального некомерційного підприємства «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» Житомирської обласної ради.».

Депутат обласної ради Шавлович О.Г. (Самопоміч), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі при включенні у порядок денний та у голосуванні з питань «Про переукладення контракту з  Лавренюком В.А.» і «Про переукладення контракту з Бордюг Н.С.»

Депутат обласної ради Довгополий Ю.Д. (Рідна Житомирщина) відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі при включенні у порядок денний та у голосуванні з питання «Про внесення змін у рішення обласної ради від 05.03.2020 № 1811 «Про Програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради на 2020 рік».

Депутат обласної ради Яковчук О.М. (позафракційний), відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі при включенні у порядок денний та у голосуванні з питання  «Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України щодо внесення змін у Гірничий Закон України» і «Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення впровадження квот на імпорт мінеральних добрив».

Депутат обласної ради Гула Р.М. (Оп. блок) відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомила про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі при включенні у порядок денний та у голосуванні з питань «Про переукладення контракту з Кутишенком М.С.».

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію взяти порядок денний за основу.

( за – 51,

 проти – 1,

 утр. – 1,

не гол. –5)

                                                (пропозицію підтримано)

Депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності Кізін С.В. (ВО «Свобода») нагадав, що 18.12.2018 обласною радою прийнято рішення № 1307, яким затверджено Програму організації підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти в Житомирській області у 2019-2022 роках. Зазначив, що до осіб,  які не забезпечують виконання положень вказаного рішення обласної ради, не застосовано дисциплінарного стягнення. Запропонував звернутися до голови облдержадміністрації стосовно притягнення до відповідальності винних осіб. Запропонував включити дане питання у порядок денний.

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Кізіна С.В. (ВО «Свобода»)

( за – 12,

 проти – 5,

 утр. – 3,

не гол. –38)

                                                (пропозицію не підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні президії обласної ради погоджено на розгляд обласної ради внести питання «Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України щодо внесення змін у законодавство та скасування введеного мораторію на експорт лісоматеріалів» та поставив на голосування дану пропозицію.

( за – 51,

 проти – 1,

 утр. – 0,

не гол. –6)

                                                (пропозицію підтримано)

          Депутат обласної ради Смичок І.А. (позафракційний) вніс пропозицію включити у порядок денний питання «Про звернення депутатів обласної ради до Голови Верховної Ради України щодо негуманних висловлювань народного депутата України Третьякової Г.М.».

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Смичка І.А. (позафракційний) - включити у порядок денний питання «Про звернення депутатів обласної ради до Голови Верховної Ради України щодо негуманних висловлювань народного депутата України Третьякової Г.М.»

( за – 41,

 проти – 1,

 утр. – 1,

не гол. – 15)

                                                (пропозицію підтримано)