• Номер скликання: 7 скликання
  • Тип документа: Протоколи сесій
  • Рік документа: 2015

 

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОТОКОЛ

 

Перша сесія                                      VІІ скликання

Друге пленарне засідання

26.11.15                                м. Житомир

Усього обрано депутатів – 64    
Присутніх на сесії – 60

Голова обласної ради Лабунська А.В. попросила членів секретаріату сесії Яковчука Олександра Миколайовича, Ющенка Олександра Миколайовича, Собка Тараса Дмитровича, Жабокрицького Євгенія Вікторовича, Пінського Олега Вікентійовича зайняти робочі місця та приступити до роботи:

Голова обласної ради Лабунська А.В. попросила членів лічильної комісії Довгополого Юрія Дмитровича, Мітніцького Юрія Григоровича, Луцюка Миколу Миколайовича, Крамаренка Сергія Михайловича, Шавловича Олексія Григоровича, Перегуду Віктора Петровича, Кокітко Наталію Володимирівну,  Янчука Віктора Григоровича, Пасічника Олега Миколайовича  приступити до роботи.

Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що на сесію запрошені голова та заступники голови облдержадміністрації, голови районних, районних в м. Житомирі рад, міські голови, голови райдержадміністрацій, директори департаментів, начальники відділів апарату та управлінь облдержадміністрації, керівники обласних управлінь, організацій та установ, представники засобів масової інформації.

У роботі сесії беруть участь народні депутати України Розенблат Б.С., Павленко Ю.О.

    Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що за час, який пройшов від першого пленарного засідання першої сесії обласної ради сьомого скликання, проведено декілька робочих засідань з головами фракцій. Також працювала робоча комісія із представників усіх фракцій з підготовки Регламенту роботи обласної ради та Положення про постійні комісії обласної ради. Напрацьовані робочою комісією проекти Регламенту та Положення про постійні комісії депутатам роздано.

На засіданні голів фракцій, яке відбулось після засідання робочої групи по підготовці Регламенту та Положення про постійні комісії, було запропоновано і підтримано пропозицію про внесення доповнення до п.15 регламенту проведення першої сесії, а саме: п.15 викласти в редакції: "Вибори голови, заступників голови обласної ради проводяться відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
У бюлетень для таємного голосування по виборах першого заступника та заступника голови обласної ради вносяться кандидатури за поданням фракцій із зазначенням їх прізвищ, імен та по батькові. Праворуч напроти кожної кандидатури розміщується порожній квадрат. В кінці переліку міститься запис "Не підтримую жодного кандидата".
З урахуванням того, що голови фракцій підтримали цю пропозицію, попросила всіх депутатів підтримати її.

( за – 47,
проти – 0,
утр. – 13,
не гол. – 0)   
(пропозицію підтримано)

1. СЛУХАЛИ: Про порядок денний другого пленарного засідання.

Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що на нараді голів фракцій погоджено включити у порядок денний сесії такі питання:

1.    Про Регламент роботи обласної ради VII скликання.

2.    Про Положення про постійні комісії обласної ради VII скликання.

3. Про обрання голів постійних комісій обласної ради.

4. Про обрання складу постійних комісій.

5. Про  утворення президії обласної ради VII скликання.

Голова обласної ради Лабунська А.В. поставила на голосування пропозицію взяти порядок денний за основу.

( за – 52,
 проти – 0,
 утр. – 8,
не гол. –0)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що за поданням голови обласної державної адміністрації пропонується включити у порядок денний питання, яке потребує невідкладного розгляду, а саме: «Про внесення змін до перспективного плану формування територій  громад Житомирської області» та поставила на голосування дану пропозицію.

( за – 52,
 проти – 0,
 утр. – 8,
не гол. –0)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що надійшло звернення від декана Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова щодо врегулювання проблемних питань, пов’язаних з виплатою стипендій студентам інституту, запропонувала включити дане питання у порядок денний та поставила на голосування дану пропозицію.

( за – 58,
 проти – 0,
 утр. – 2,
не гол. –0)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що, у зв’язку із включенням питань "Про Регламент роботи обласної ради" та "Про Положення про постійні комісії обласної ради VII скликання" до порядку денного, немає необхідності розглядати питання, внесене на попередньому засіданні, про створення робочої групи з підготовки Регламенту роботи обласної ради та Положення про постійні комісії обласної ради і поставила на голосування дану пропозицію.

( за – 56,
 проти – 0,
 утр. – 4,
не гол. –0)
(пропозицію підтримано)

2. СЛУХАЛИ: Про обрання першого заступника голови обласної ради.

Голова обласної ради Лабунська А.В., відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», внесла пропозицію обрати першим заступником голови обласної ради депутата Ширму В.В., повідомивши, що така пропозиція надійшла від фракції БПП «Солідарність».

Депутат обласної ради Ширма В.В. (фракція БПП «Солідарність») подякував за внесення його кандидатури і пообіцяв плідно працювати на благо Житомирщини.

Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що кандидатура депутата обласної ради Ширми В.В. (фракція БПП «Солідарність») вноситься до бюлетеня для голосування, порядок таємного голосування такий, як і при виборах голови ради, та оголосила перерву для голосування.

Після перерви голова лічильної комісії Довгополий Ю.Д. (БПП «Солідарність») ознайомив присутніх з протоколом №5 засідання лічильної комісії по виборах першого заступника голови Житомирської обласної ради VІІ скликання, а саме:

Виготовлено бюлетенів для голосування 64, видано бюлетенів для голосування 60, взяли участь у голосуванні 60 депутатів, кількість бюлетенів, визнаних недійсними, - 0, не взяли участь у голосуванні - 4 депутати, кількість голосів, які не підтримали кандидата, - 5, кількість голосів, поданих за кандидата, - 55.

    Голова обласної ради Лабунська А.В. запропонувала повідомлення лічильної комісії про обрання першим заступником голови обласної ради Ширми В.В. взяти до відома.

ВИРІШИЛИ: Обрати першим заступником голови обласної ради Ширму В.В.

( за – 55,
 проти – 5,
утр. – 0,
не гол. – 0)
        (рішення, бюлетені, протокол лічильної комісії додаються)    

Перший заступник голови обласної ради Ширма В.В. подякував за підтримку та висловив сподівання на плідну співпрацю з депутатським корпусом обласної ради.

3. СЛУХАЛИ: Про обрання заступника голови обласної ради.

Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що вносить пропозицію відповідно до рішення фракцій «Радикальна партія Олега Ляшка» та «Опозиційний блок» - запропонувати на посаду заступника голови обласної ради, відповідно, кандидатури Крамаренка С.М.  та Рибак Н.І.

Депутат обласної ради Крамаренко С.М. (Радикальна партія Олега Ляшка) ознайомив присутніх з біографічними даними, повідомив, що має серйозний план дій на посаді заступника голови обласної ради.
Нагадав, що є членом лічильної комісії, але вже є і кандидатом на посаду заступника голови обласної ради, що є несумісним.

Голова обласної ради Лабунська А.В. запропонувала фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» внести іншу кандидатуру у члени лічильної комісії, на що було запропоновано кандидатуру депутата Чернявського П.П. (пропозицію підтримано).


Депутат обласної ради Рибак Н.І. (Опозиційний блок) ознайомила присутніх з біографічними даними і досвідом роботи в органах місцевого самоврядування.

Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що кандидатури депутатів обласної ради Крамаренка С.М. (Радикальна партія Олега Ляшка) та Рибак Н.І. (Опозиційний блок) вносяться до бюлетеня для голосування, порядок таємного голосування такий, як і при виборах голови ради, та оголосила перерву для голосування.

Після перерви голова лічильної комісії Довгополий Ю.Д. (БПП «Солідарність») ознайомив присутніх з протоколом №7 засідання лічильної комісії по виборах заступника голови Житомирської обласної ради VІІ скликання, а саме:

У бюлетень внесено кандидатури  Рибак Наталії Іванівни та Крамаренка Сергія Михайловича, виготовлено бюлетенів для голосування 64, взяли участь у голосуванні 59 депутатів, кількість бюлетенів, визнаних недійсними, - 0, не взяли участь у голосуванні - 5 депутатів, кількість голосів, які не підтримали жодного кандидата, - 1, кількість голосів, поданих за Рибак Н.І. – 41, кількість голосів, поданих за Крамаренка С.М. – 17.

    Голова обласної ради Лабунська А.В. запропонувала повідомлення лічильної комісії про обрання заступником голови обласної ради Рибак Н.І. взяти до відома.

ВИРІШИЛИ: Обрати заступником голови обласної ради Рибак Н.І.

( за – 41,
 проти – 17,
утр. – 1,
не гол. – 5)
        (рішення, бюлетені, протокол лічильної комісії додаються)    

Заступник голови обласної ради Рибак Н.І. подякувала присутнім за підтримку її кандидатури та запевнила, що буде з повною віддачею працювати на благо громади та області в цілому.

4. СЛУХАЛИ: Про присвоєння рангу першому заступнику голови обласної ради.

Інформує: Лабунська А.В. - голова обласної ради.

Повідомила, що, відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про запобігання корупції», перший заступник голови обласної ради Ширма В.В. не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Присвоїти першому заступнику голови обласної ради Ширмі В.В. четвертий ранг посадової особи місцевого самоврядування.

( за – 53,
 проти – 0,
утр. – 6,
не гол. – 0)
                                        (рішення додається)
 
5. СЛУХАЛИ: Про визначення умов оплати праці першого заступника голови обласної ради.

Інформує: Лабунська А.В. - голова обласної ради.

Повідомила, що, відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про запобігання корупції», перший заступник голови обласної ради Ширма В.В. не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 53,
 проти – 0,
утр. – 6,
не гол. – 0)
                                        (рішення додається)  

6. СЛУХАЛИ: Про визначення умов оплати праці голови обласної ради.

Голова обласної ради Лабунська А.В. нагадала, що на минулому засіданні давала доручення виконавчому апарату підготувати проект рішення щодо встановлення їй заробітної плати в розмірі 1 грн. Але, відповідно до роз’яснень Головдержслужби та Мінсоцполітики, оплата праці повинна бути встановлена не нижче гарантованого розміру, встановленого законодавством, а саме: посадового окладу, доплати за ранг, надбавки за вислугу років.

Запропонувала прийняти рішення про встановлення мінімальних гарантій праці, встановлених для посади голови обласної ради, та повідомила, що свою заробітну плату буде перераховувати на розрахункові рахунки дитячих будинків або надаватиме благодійну допомогу військовослужбовцям, які брали чи беруть участь в антитерористичній операції.

Повідомила, що, відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про запобігання корупції», не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з питанняпро визначення умов оплати праці голови обласної ради.

( за – 52,

проти – 0,

утр. – 1,

не гол. – 7)

                                        (рішення додається) 

 

7. СЛУХАЛИ: Про присвоєння рангу заступнику голови обласної ради.

Інформує: Лабунська А.В. - голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Присвоїти заступнику голови обласної ради Рибак Н.І. п’ятий ранг посадової особи місцевого самоврядування.

( за – 54,
 проти – 0,
утр. – 6,
не гол. – 0)
                                        (рішення додається)

8. СЛУХАЛИ: Про визначення умов оплати праці заступника голови обласної ради.

Інформує: Лабунська А.В. - голова обласної ради.

Повідомила, що, відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про запобігання корупції»,заступник голови обласної ради Рибак Н.І. не буде брати участі у голосуванні з даного питання.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
 проти – 0,
утр. – 6,
не гол. – 0)
                                        (рішення додається)  

9. СЛУХАЛИ: Про утворення постійних комісій обласної ради.

Інформує: Лабунська А.В. - голова обласної ради. Повідомила, що дане питання опрацьоване робочою комісією з підготовки Регламенту роботи обласної ради та Положення про постійні комісії обласної ради. Зазначила, що погоджено утворення 7 постійних комісій обласної ради.

Депутат обласної ради Галагуза О.В. (фракція «Самопоміч») зазначила, що під час обговорення питання утворення постійних комісій обласної ради на засіданні робочої комісії з підготовки Регламенту роботи обласної ради та Положення про постійні комісії обласної ради виникла дискусія, оскільки не всі члени робочої  комісії погодилися із внесенням змін у назву постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та правопорядку. Наголосила, що фракція «Самопоміч» в обласній раді наполягає на пропозиції додати у назву вказаної комісії слова «…та антикорупційної політики», оскільки питання антикорупційної діяльності є надзвичайно актуальним, опрацьовується на державному рівні та розробляється антикорупційне законодавство. Повідомила, що до функцій профільної комісії обласної ради, яка опрацьовуватиме питання антикорупційної політики, додадуться розгляд та погодження антикорупційних програм, аналіз їх виконання, проведення антикорупційних експертиз проектів та чинних актів, надаватиме висновки щодо відповідності акта та рішення антикорупційному законодавству, забезпечення та контроль заходів щодо запобігання здійсненню корупції, проведення організаційної та роз’яснювальної роботи із запобігання, виявлення та протидії корупції.

Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що, у разі внесення змін у запропонований проект рішення, воно потребуватиме доопрацювання, у зв’язку з чим не зможе провадити свою діяльність жодна з комісій обласної ради та не будуть опрацьовані ряд нагальних рішень обласної ради. Запропонувала внести зміни у назву постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та правопорядку, додати ряд функцій до повноважень вказаної профільної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та правопорядку, що потім обов’язково прописати у Положенні про постійні комісії обласної ради.

Депутат обласної ради Раупов Р.Б. (фракція УОП «Укроп») зазначив, що підтримує пропозицію щодо внесення змін у назву профільної комісії обласної ради та запропонував доопрацювати питання визначення функцій з провадження діяльності постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

Депутат обласної ради Кропачов Д.І. (фракція ВО «Батьківщина») підтримав пропозицію щодо внесення змін у назву постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності та правопорядку. Запропонував доопрацювати ряд функцій вказаної профільної комісії, прописати їх у Положенні про постійні комісії обласної ради та затвердити їх на наступній сесії обласної ради.

Голова обласної ради Лабунська А.В. запропонувала  назву постійної комісії обласної ради у наступній редакції:  з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної діяльності, місцевого самоврядування, законності та правопорядку та слова «антикорупційної діяльності» змінити на «антикорупційної політики».

Депутат обласної ради Смичок І.А. (фракція «Радикальна партія Олега Ляшка») запропонував після слова «законності» поставити кому і продовжити словами «правопорядку та антикорупційної діяльності».

Голова обласної ради Лабунська А.В. запропонувала слова «антикорупційної діяльності» переставити у кінець назви профільної комісії та підтримати пропозицію депутата обласної ради Смичка І.А. (фракція «Радикальна партія Олега Ляшка»).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання із запропонованими змінами.

( за – 56,
 проти – 0,
утр. – 4,
не гол. – 0)
                                        (рішення додається)  

10. СЛУХАЛИ: Про Положення про постійні комісії  обласної ради VII скликання.

Інформує: Лабунська А.В. - голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
 проти – 0,
утр. – 5,
не гол. – 0)
                                        (рішення додається)  
11. СЛУХАЛИ: Про обрання голів постійних комісій обласної ради.

Інформує: Лабунська А.В. - голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
 проти – 0,
утр. – 5,
не гол. – 0)
                                        (рішення додається)  

12. СЛУХАЛИ: Про обрання складу постійних комісій.

Інформує: Лабунська А.В. - голова обласної ради. Повідомила про те, що є пропозиції щодо змін у запропонованому проекті рішення, а саме: депутат від фракції БПП «Солідарність» Павленко А.А. заявив про перехід зі складу постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності у комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села, а депутат Руденький А.О. (фракція БПП «Солідарність»), який був членом постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села, буде працювати у постійній комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності. Ще одна пропозиція: у постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів пропонується депутат Ніколайчук О.В. (фракція ВО «Батьківщина»), а депутат Марчинський М.Б. (фракція ВО «Батьківщина») працюватиме у комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання, зі змінами.

( за – 54,
 проти – 0,
утр. – 6,
не гол. – 0)
                                        (рішення додається)  


13. СЛУХАЛИ: Про утворення президії обласної ради VII скликання.

Інформує: Лабунська А.В. - голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
 проти – 0,
утр. – 6,
не гол. – 0)
                                        (рішення додається)  

14. СЛУХАЛИ: Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо врегулювання проблемних питань, пов’язаних із забезпеченням функціонування Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова.

Інформує: Лабунська А.В. - голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
 проти – 0,
утр. – 5,
не гол. – 0)
                             (рішення і звернення додаються)  

15. СЛУХАЛИ: Про Регламент роботи обласної ради VII скликання.

Інформує: Лабунська А.В. - голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
 проти – 0,
утр. – 6,
не гол. – 0)
                             (рішення і звернення додаються)  

Голова обласної ради Лабунська А.В. запропонувала членам постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності після закінчення сесії провести засідання з метою вирішення питань щодо встановлення магнітно-резонансного томографа в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Житомирської обласної ради.

Депутат обласної ради Кізін С.В. (фракція ВО «Свобода») повідомив, що 28 листопада 2015 року відзначатиметься 82 річниця пам’яті жертв Голодомору. Наголосив, що кожен українець повинен пам’ятати усі трагічні сторінки своєї історії. Звернувся з проханням до депутатського корпусу обласної ради вшанувати пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання. Озвучив заяву фракцій в обласній раді «Свобода», Радикальної партії Олега Ляшка та «Українське об’єднання патріотів «Укроп» щодо політичних репресій і реваншу негідників (додається).

Народний депутат України Павленко Ю.О. привітав обласну раду з обранням керівництва у повному складі, що було проявом злагодженої та виваженої співпраці усіх політичних сил, представлених в обласній раді, та одним з перших впевнених кроків до європейського майбутнього. Наголосив, що керівництво обласної ради в особі Лабунської А.В.  та обласної державної адміністрації в особі Машковського С.О.  в інтересах громади Житомирщини спряли прийняттю мудрих та конструктивних рішень. Зауважив, що у даний час,  коли в країні складна політична та економічна ситуації, обласна рада має стати дієвим ефективним органом влади, який відстоює та захищає інтереси жителів територіальної громади. Наголосив, що першочерговими завданнями постають питання вчасного прийняття обласного бюджету, проблеми галузей освіти, медицини, збільшення заробітних плат та надання пільг малозабезпеченим категоріям населення, військовим, що проходять службу у зоні антитерористичної операції, проведення процесу децентралізації. Зазначив, що, за умови злагоджених дій та докладання максимальних зусиль, можна досягнути вагомих результатів для розвитку області  і підняття життєвого рівня її населення.

16. СЛУХАЛИ: Про депутатські запити.

Інформує: Ширма В.В. - перший заступник голови обласної ради.

16.1. Про запит депутатів Перегуди В.П., Диняка С.В. щодо виділення коштів із обласного бюджету в сумі 1,2 млн. грн. для виплати заробітної плати працівникам соціально-культурної сфери Малинського району.
ВИРІШИЛИ: Направити запит голові Житомирської обласної державної адміністрації Машковському С.О. Про наслідки розгляду запиту повідомити до 26.12.15 депутатів Перегуду В.П., Диняка С.В. та обласну раду.
16.2. Про запит депутатів Перегуди В.П., Диняка С.В., Дзюбенка О.М. щодо створення відділу Національної поліції у м. Малині.
ВИРІШИЛИ: Направити запит голові Житомирської обласної державної адміністрації Машковському С.О., тво начальника головного управління Національної поліції в Житомирській області Рудику В.С. Про наслідки розгляду запиту повідомити до 26.12.15 депутатів Перегуду В.П., Диняка С.В., Дзюбенка О.М. та обласну раду.
16.3. Про запит депутата Заруцького В.Т. щодо створення на базі Чуднівської центральної районної лікарні міжрайонного хірургічного центру.
ВИРІШИЛИ: Направити запит голові Житомирської обласної державної адміністрації Машковському С.О. Про наслідки розгляду запиту повідомити до 26.12.15 депутата Заруцького В.Т. та обласну раду.
    16.4. Про запит депутата Озерчука А.М. щодо руйнації шахтно-пускових установок, які розташовані поблизу с. Великий Дивлин Лугинського району.

ВИРІШИЛИ: Направити запит голові Житомирської обласної державної адміністрації Машковському С.О. Про наслідки розгляду запиту повідомити до 26.12.15 депутата Озерчука А.М. та обласну раду.

16.5. Про запит депутата Озерчука А.М. щодо відсутності державного нотаріуса на території Лугинського району.
ВИРІШИЛИ: Направити запит голові Житомирської обласної державної адміністрації Машковському С.О., начальнику головного територіального управління юстиції у Житомирській області Гораю О.С. Про наслідки розгляду запиту повідомити до 26.12.15 депутата Озерчука А.М. та обласну раду.
    16.6. Про запит депутата Озерчука А.М. щодо ремонту моста через річку Жерев на автомобільній дорозі «Степанівка – Старі Новаки – Путиловичі» Лугинського району.
ВИРІШИЛИ: Направити запит голові Житомирської обласної державної адміністрації Машковському С.О., начальнику служби автомобільних доріг у Житомирській області Антонюку О.В. Про наслідки розгляду запиту повідомити до 26.12.15 депутата Озерчука А.М. та обласну раду.

    16.7. Про запит депутата Зозулі М.П. щодо завершення робіт із газифікації сіл Огіївка та Городок Ружинського району.
ВИРІШИЛИ: Направити запит голові Житомирської обласної державної адміністрації Машковському С.О. Про наслідки розгляду запиту повідомити до 26.12.15 депутата Зозулю М.П. та обласну раду.
Голова обласної державної адміністрації Машковський С.О. повідомив, що, відповідно до запиту депутата обласної ради Озерчука О.М., дано доручення Державній санітарно-епідеміологічній службі в Житомирській області провести дослідження на вміст шкідливих речовин у воді та визначити рівень небезпеки для місцевого населення, підготовлено та направлено звернення у Міністерство оборони України для опрацювання даного питання, також дано доручення голові районної державної адміністрації провести громадські слухання щодо ситуації, яка склалася, і прийняття остаточного рішення з даного питання. Наголосив, що про результати розгляду запиту депутата обласної ради Озерчука О.М. буде повідомлено в установлені чинним законодавством строки. Привітав керівництво обласної ради з їх обранням та зазначив, що сьогоднішня робота депутатського корпусу обласної ради та його керівництва була надзвичайно конструктивною, плідною, злагодженою. Висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю обласної ради та обласної державної адміністрації на благо територіальної громади Житомирщини.

Голова обласної ради Лабунська А.В. подякувала присутнім за проведену роботу та ноголосила, що перед депутатським корпусом обласної ради стоять відповідальні завдання щодо прийняття ряду важливих рішень обласного масштабу. Звернулася з проханням якнайшвидше провести засідання профільних комісій для опрацювання питань, які потребують нагального вирішення.

Голова ГО «Самооборона Житомирщини» Ткачук С.О. звернувся з проханням посприяти у вирішенні питання  щодо заборони використання на території області вибухівки марки «Ера», яка містить шкідливі речовини та негативно впливає на стан здоров’я населення області, для чого підготувати і направити ряд звернень до відповідних вищих державних органів влади.

Голова обласної ради Лабунська А.В. зазначила, що дане питання буде опрацьоване відповідними службами, на засіданнях постійних комісій обласної ради та розглянуто  наразі з рядом інших важливих питань.

Голова обласної ради Лабунська А.В. повідомила, що всі питання порядку денного вичерпано, висловила всім подяку за участь у роботі сесії та оголосила першу сесію обласної ради сьомого скликання закритою.   

 

 


Голова обласної  ради                                              А.В. Лабунська