• Номер скликання: 7 скликання
  • Тип документа: Протоколи сесій
  • Рік документа: 2017


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПРОТОКОЛ

Десята сесія                                       VІІ скликання

06.04.17                                    м. Житомир

Усього обрано депутатів – 63    
Присутніх на сесії – 60

Гімн виконали вихованці позашкільного навчального закладу ім. Разумкова м. Бердичева.

Голова обласної ради Ширма В.В. попросив оператора електронної системи підрахунку голосів заблокувати робочі місця відсутніх депутатів та повідомив, що, у разі запізнення або нереєстрації депутата біля столів реєстрації, голови фракцій або самі депутати особисто подають до секретаріату сесії в письмовому вигляді уточнену інформацію щодо своєї присутності на пленарному засіданні.

Голова Житомирської обласної виборчої комісії Павлюк Юрій Андрійович озвучив постанову комісії від 17 березня 2017 року №1 про те, що, у зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутатом обласної ради Рауповим Р.Б., визнано обраним депутатом за черговістю кандидата в депутати, включеного до виборчих списків, Грищенка С.В. (постанова додається).

Голова обласної ради Ширма В.В. привітав Грищенка Сергія Володимировича, побажав успіхів у депутатській діяльності, вручив посвідчення  депутата та попросив активізувати місце депутата Грищенка С.В.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені голова та заступники голови облдержадміністрації, голови районних, районних в м. Житомирі рад, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, директори департаментів, начальники відділів апарату та управлінь облдержадміністрації, керівники обласних управлінь, організацій та установ, представники засобів масової інформації.

1.СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.

Депутат обласної ради Саківський В.Ц. («Батьківщина») за погодженням з фракціями вніс пропозицію ввести до складу секретаріату депутатів Довгополого Юрія Дмитровича, Озерчука Андрія Миколайовича, Рибинського Ігоря Євгеновича.

ВИРІШИЛИ:    Обрати секретаріат у складі трьох депутатів:

1.    Довгополого Ю.Д. (БПП).  
2.    Озерчука А.М. (УКРОП).
3.    Рибинського І.Є. («Батьківщина»).

(за –58,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –3)

2. СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні президії обласної ради погоджено та пропонується внести на розгляд ради питання, перелік яких роздано депутатам, а саме:

1. Про звіт голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2016 рік.
2. Про інформацію прокурора Житомирської області щодо результатів діяльності органів прокуратури Житомирської області у 2016 році.
3. Про інформацію начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області щодо результатів діяльності управління у 2016 році.
4. Про затвердження звітів.
5. Про хід виконання Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки.
6. Про внесення змін до Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки.
7. Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Житомирською обласною державною адміністрацією повноважень, делегованих обласною радою на 2017-2020 роки.
8. Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 22.12.16 № 417 «Про комплексну програму розвитку малого і середнього підприємництва у Житомирській області на 2017-2020 роки».
9. Про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2017 рік.
10. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2016 рік.
11. Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік.
12. Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації.
13. Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам освіти.
14. Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області.
15. Про внесення змін до складу президії обласної ради.
16. Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.11.15 № 13 «Про обрання складу постійних комісій обласної ради», зі змінами.
17. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального вищого навчального закладу «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» Житомирської обласної ради в новій редакції.
18. Про зміну назви та затвердження Статуту комунальної установи «Обласний медичний центр вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради в новій редакції.
19. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Положення про комунальний заклад «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради.
20. Про переукладення контракту з Журбенком П.Ю.
21. Про призначення генерального директора комунального  підприємства «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А. Кочерги» Житомирської обласної ради.
22. Про внесення змін до контракту з директором Бердичівського педагогічного коледжу Житомирської обласної ради.
23. Про внесення змін до контракту з директором Березівського психоневрологічного інтернату Житомирської обласної ради.
24. Про внесення змін до контракту з директором комунальної установи  «Володарсько-Волинський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради.
25. Про внесення змін до контракту з директором Любарського психоневрологічного інтернату Житомирської обласної ради.
26. Про внесення змін до контракту з директором музею космонавтики  ім. С.П. Корольова Житомирської обласної ради.
27. Про внесення змін до контракту з директором обласної бібліотеки для юнацтва Житомирської обласної ради.
28. Про внесення змін до контракту з директором  Кмитівського  музею образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука Житомирської обласної ради.
29. Про внесення змін до контракту з начальником Житомирського  регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Житомирської обласної ради.
30. Про звільнення Довжик Н.Г.
31. Про списання основних засобів.
32. Про виділення об’єкта нерухомого майна за адресою: Житомирський район, с. Іванівка, вул. Санаторна, 4.
33. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
34. Про внесення змін і доповнень до рішення обласної ради від 10.04.14   № 1159 «Про затвердження переліків та реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами та доповненнями.
35. Про передачу нерухомого майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Житомирський обласний виробничо-технічний центр стандартизації, метрології та якості продукції» Житомирської обласної ради.
36. Про припинення комунального підприємства «Житомирський обласний виробничо-технічний центр стандартизації, метрології та якості продукції» Житомирської обласної ради шляхом ліквідації.
37. Про встановлення орендної плати бюджетним установам.
38. Про зміну розміру орендної плати.
39. Про встановлення орендної плати за користування боксерським рингом.
40. Про службові жилі приміщення.
41. Про списання медичного обладнання із балансів установ, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
42. Про списання автотранспортного засобу.
43. Про припинення комунальних підприємств «Аптека № 227» Житомирської обласної ради, аптека «Дитяча» Житомирської обласної ради шляхом приєднання до комунального підприємства «Аптека «Міжлікарняна» Житомирської обласної ради.
44. Про затвердження передавального акта Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся» Житомирської обласної ради.
45.Про зняття з контролю рішень обласної ради.
46. Про припинення дії рішення обласної ради від 22.11.12 № 676 «Про затвердження Положення про порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій”.
47. Про погодження  розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
48. Про розгляд клопотання Державної служби геології та надр України щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ПП «Луч».
49. Про звернення до Державного агентства земельних ресурсів України щодо внесення змін у Типовий договір оренди земельної частки (паю).
50. Про звернення депутатів обласної ради до районних державних адміністрацій та місцевих рад усіх рівнів щодо співфінансування державної бюджетної програми «Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників» за обласною Програмою «Власний дім».
51. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.
52. Про звернення депутатів обласної ради до Прем’єр-міністра України, Верховної Ради України щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції державного бюджету на 2017 рік.
53. Про звернення депутатів обласної ради щодо скасування ввізного мита на імпорт новітнього обладнання та технологій, що використовуються у виробничому циклі підприємств.
54. Про підтримку звернення Івано-Франківської обласної ради.
55. Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію взяти порядок денний за основу.

( за – 58,
 проти – 0,
 утр. – 0,
не гол. –3)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні президії обласної ради погоджено підтримати розгляд окремих питань як таких, що потребують невідкладного вирішення відповідно до статті 20 Регламенту роботи обласної ради.

Перший заступник голови обласної ради Крамаренко С.М. повідомив, що президія рекомендувала внести на розгляд обласної ради додаткові питання, що потребують невідкладного вирішення, а саме:

1. Про Програму матеріально-технічного забезпечення, підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби особовим складом Житомирського прикордонного загону та Управління Служби безпеки України в Житомирській області на 2017-2020 роки.
2. Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 24.12.15 № 29 «Про Програму інформаційної діяльності обласної державної адміністрації та розвитку інформаційного простору області на 2016-2018 роки».
3. Про затвердження Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг в Житомирській області на 2017 рік.
4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки та до Порядків використання коштів обласного бюджету відповідно до Програми розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки.
5. Про внесення змін у регіональну програму інформатизації на 2017-2019 роки.
6. Про затвердження кошторису витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік.
7. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по державному підприємству дослідного господарства «Нова перемога» Інституту сільського господарства Полісся НААН Житомирської області.
8. Про погодження клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до «Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по ДП «Науково-дослідний інститут радіосистем» Житомирської області.
9. Інформація Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про стан дотримання строків розгляду заяв та клопотань щодо надання земельних ділянок.
10. Про дострокове розірвання контракту з Клименюком В.П.
11. Про звернення депутатів обласної ради до Державної служби геології та надр України щодо анулювання спеціальних дозволів на користування надрами.
12. Про звернення депутатів Житомирської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності підвищення розміру пенсій не нижче рівня фактичного прожиткового мінімуму.
13. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про передачу повноважень по видачі спеціальних дозволів на користування надрами місцевого значення обласним державним адміністраціям.
14. Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання ангіографічного обладнання для КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради.