• Номер скликання: 7 скликання
  • Тип документа: Протоколи сесій
  • Рік документа: 2018

,
trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОТОКОЛ

Девʼятнадцята сесія                                  VІІ скликання

25.10.2018                                    м. Житомир

Усього обрано депутатів – 64

Біля столів реєстрації зареєструвалися 57 депутатів

Голова обласної ради Ширма В.В. нагадав, що депутати, які запізнились на сесію, отримують картку в секретаріаті та реєструються, а після завершення сесії картки потрібно здати відповідальному працівнику управління організаційного забезпечення депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій виконавчого апарату обласної ради.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені голова та заступники голови облдержадміністрації, голови районних, районних в м. Житомирі рад, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, директори департаментів, начальники відділів апарату та управлінь облдержадміністрації, керівники обласних управлінь, організацій та установ, представники засобів масової інформації.

У роботі сесії бере участь народний депутат України Павленко Ю.О.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив про кадрові зміни, які відбулися після вісімнадцятої сесії, а саме:

головою Бердичівської районної державної адміністрації призначений Яригін Петро Іванович;

головою Любарської районної державної адміністрації призначений Чернецький Костянтин Борисович;

головою Чуднівської районної державної адміністрації призначений Лаврук Олександр Іванович.

Голова обласної ради Ширма В.В. привітав їх з призначенням і побажав плідної, творчої праці.

Голова обласної ради Ширма В.В. та голова облдержадміністрації Гундич І.П. вручили державні нагороди і відзнаки, а саме:

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм указами Президента України

присвоєні почесні звання:

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ  І СПОРТУ УКРАЇНИ
Задорожному Анатолію Олександровичу, тренеру Малинської дитячо-юнацької спортивної школи

Попкову Володимиру Федоровичу, тренеру-викладачу Олевської дитячо-юнацької спортивної школи боротьби

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ
Герасимчуку Андрію Андрійовичу, професору кафедри Житомирського державного університету імені Івана Франка

Яценку Юрію Степановичу, завідувачу лабораторії Малинського лісотехнічного коледжу

Оголошено Подяку Прем’єр-міністра України Опанасюку Юрію Анатолійовичу, директору товариства з обмеженою відповідальністю «БТК – Центр – Комплект»

Відзнакою Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини» нагороджено Асташкіну Людмилу Петрівну, заступника головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи обласної комунальної установи Житомирський обласний перинатальний центр Житомирської обласної ради.

Голова обласної ради привітав всіх нагороджених та побажав їм плідної праці.

1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.

Депутат обласної ради Пасічник Олег Миколайович, за погодженням з фракціями, вніс пропозицію ввести до складу секретаріату депутатів:
Сташенка Григорія Федоровича (БПП), Бовсунівського Юрія Івановича (ВО «Свобода»), Яковчука Олександра Миколайовича (позафракційний).

ВИРІШИЛИ:    Обрати до складу секретаріату трьох депутатів:

1. Сташенка Г.Ф. (БПП).
2. Бовсунівського Ю.І. (ВО «Свобода»).
3. Яковчука О.М. (позафракційний).

(за –54,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. –3)

    2. СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на засіданні президії обласної ради погоджено та пропонується внести на розгляд ради питання, перелік яких роздано депутатам, а саме:

1. Про внесення змін у рішення обласної ради від 31.05.2018 № 1021 «Про обласну програму з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки».
2. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 №871 «Про Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород обласної ради на 2018 рік», зі змінами.
3. Про внесення змін у рішення обласної ради від 07.03.2018 № 938, зі змінами.
4. Про внесення змін у рішення  обласної ради від 25.05.2017 № 676.
5. Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік.
6. Про запити депутатів обласної ради.
7. Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.11.15 № 17, зі змінами.
8. Про призначення директора комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко»  Житомирської обласної ради.
9. Про внесення  змін до контракту з головним лікарем обласного наркологічного диспансеру Житомирської обласної ради.
10. Про внесення  змін до контракту з директором  Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради.
11. Про внесення  змін до контракту з директором Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради.
12. Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу вищої освіти  «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» Житомирської обласної ради в новій редакції.
13. Про припинення обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Житомирської обласної ради шляхом перетворення.
14. Про зміну назви та затвердження у новій редакції Положення про комунальну реабілітаційну установу «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради.
15. Про списання медичного обладнання.
16. Про прийняття нежитлової будівлі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.
17. Про надання земельної ділянки у постійне користування.
18. Про встановлення орендної плати бюджетним установам.
19. Про встановлення орендної плати.
20. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
21. Про закріплення на праві господарського відання нерухомого майна.
22. Про внесення змін у рішення обласної ради від 10.04.2014 № 1159 «Про затвердження переліків та реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами та доповненнями.
23. Про затвердження Положення про  конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що перебувають у спільній власності територіальних  громад сіл, селищ, міст області.
24. Про припинення комунальної установи «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради шляхом перетворення.
25. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
26. Про вшанування воїнів Армії Української Народної Республіки та визначних діячів Української революції 1917-1921 років на Житомирщині у 2018-2021 роках.
27. Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на вісімнадцятій  сесії обласної ради сьомого скликання.
28. Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

    Голова обласної ради Ширма В.В., відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з питання «Про присвоєння чергового другого рангу посадової особи місцевого самоврядування у межах першої категорії посад».

Перший заступник голови обласної ради Крамаренко С.М., відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з питання «Про присвоєння чергового четвертого рангу посадової особи місцевого самоврядування у межах другої категорії посад».

Заступник голови обласної ради Вілівчук М.О., відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з питання «Про присвоєння чергового четвертого рангу посадової особи місцевого самоврядування у межах другої категорії посад».

Голова обласної ради Ширма В.В. запропонував взяти порядок денний за основу.

( за – 54,
 проти – 0,
 утр. – 0,
не гол. –3)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію про включення у порядок денний питань, які потребують невідкладного вирішення, а саме:
29. Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.12.2016 № 423 «Про Програму забезпечення виконання Житомирською обласною державною адміністрацією повноважень, делегованих обласною радою на 2017-2020 роки», зі змінами.
30. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 869, зі змінами.
31. Про внесення змін у рішення обласної ради від 24.12.15 № 29 «Про програму інформаційної діяльності обласної державної адміністрації та розвитку інформаційного простору області на 2016-2018 роки».
32. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.07.2016 № 285, зі змінами.
33. Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.12.2016 № 425 «Про обласну комплексну програму «Молодь і родина Житомирщини» на 2017 – 2020 роки», зі змінами.
34. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 №879, зі змінами.
35. Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.12.2016 №406, зі змінами.
36. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.17 № 923 «Про затвердження кошторису витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік», зі змінами.
37. Про внесення змін до контракту з головним лікарем комунальної установи «Обласний госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради.
38. Про списання основних засобів.
39. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Облархпроект» Житомирської обласної ради.
40. Про надання згоди на передачу об’єктів рухомого майна у державну власність.
41. Про внесення  змін до контракту з начальником обласного бюро судово-медичної експертизи Житомирської обласної ради.
42. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області земельної ділянки.
43. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.
44. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради.
45. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 06.09.2018 №17848/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «ГРАНІТЛАЙН».
46. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 04.10.2018  №19930/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Софія-Біо».
47. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 04.10.2018  №19931/03/12-18 щодо  погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Софія-Гамма».
48. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 04.10.2018  №19932/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Софія-Гамма».
49. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 27.09.2018  №19438/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Стейн АП».
50. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 05.10.2018  №20034/03/12-18 щодо  погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Стоун Про».
51. Про розгляд  звернення  Державної служби геології та надр України від 12.10.2018 № 20627/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами АТ «Кварцсамоцвіти».
52. Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 12.10.2018  №20592/03/12-18 щодо  погодження продажу  на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами  ділянки «Семенівська».
53. Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Житомирський обласний клуб мисливців та рибалок «Вепр Полісся».
54. Про припинення права  користування частиною мисливських угідь  приватному підприємству  «Спортивно-мисливське господарство «Тетерів».
55. Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Житомирської області.
56. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові обласної ради.
57. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику голови обласної ради.
58. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови обласної ради.
59. Про інформацію прокурора Житомирської області щодо результатів діяльності органів прокуратури Житомирської області за 9 місяців 2018 року.
60. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України щодо підтримки проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
61. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо здійснення невідкладних заходів із ліквідації наслідків масового всихання лісів.
62. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо надання державної підтримки виробникам молока.
63. Про підтримку звернення депутатів Львівської обласної ради.

( за – 52,
 проти – 0,
 утр. – 0,
не гол. –5)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. вніс та поставив на голосування пропозицію питання, які стосуються змін у фінансуванні обласних програм (29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36), розглянути перед питанням «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік».

( за – 55,
 проти – 0,
 утр. – 0,
не гол. –2)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що депутатські запити, які надійдуть, будуть розглянуті після обговорення бюджетних питань.

Депутат обласної ради Павлюк Р.В. (БПП) вніс пропозицію від 4-х фракцій в обласній раді (БПП, Самопоміч, Свобода, НП) включити у порядок денний питання «Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо підтримки соціально незахищених верств населення».

ВИСТУПИЛИ: Депутати обласної ради Лабунська А.В. (Батьківщина), Кізін С.В. (Свобода), Чернявський П.П. (позафракційний), Чорноморець О.П. (Оп. блок).

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Павлюка Р.В. (БПП) - від 4-х фракцій в обласній раді (БПП, Самопоміч, Свобода, НП) включити у порядок денний питання «Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо підтримки соціально незахищених верств населення».

( за – 53,
 проти – 0,
 утр. – 0,
не гол. –4)
(пропозицію підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Лабунської А.В. (Батьківщина) - включити у порядок денний питання «Про звернення депутатів обласної ради до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення».

( за – 21,
 проти – 0,
 утр. – 6,
не гол. –30)
(пропозицію не підтримано)


Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Чернявського П.П. (позафракційний) - включити у порядок денний питання про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

( за – 29,
 проти – 0,
 утр. – 3,
не гол. –25)
(пропозицію не підтримано)

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію затвердити порядок денний в цілому.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний в цілому.

( за – 54,
 проти – 0,
 утр. – 0,
не гол. –3)

3. СЛУХАЛИ: Про регламент роботи сесії.

Голова обласної ради Ширма В.В. запропонував затвердити такий регламент сесії обласної ради: для інформації з питань порядку денного – до 10 хвилин, для виступаючих – до 7 хвилин, відповіді на запитання – до 10 хвилин.

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований регламент роботи сесії обласної ради.

( за – 55,
 проти – 0,
 утр. – 0,
не гол. – 2)

4. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 31.05.2018 № 1021 «Про обласну програму з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки.

    Депутат обласної ради Галагуза О.В. (Самопоміч) внесла пропозицію підтримати проект даного рішення.

ВИСТУПИЛИ: Депутати обласної ради Озерчук А.М. (УКРОП), Кізін С.В. (Свобода).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 51,
 проти – 0,
 утр. – 0,
 не гол. –6)
                                              (рішення додається)

    Голова обласної ради Ширма В.В. озвучив заяви представників громадськості про надання слова на виступ.

    Депутат обласної ради Лабунська А.В. (Батьківщина) порушила питання щодо надання слова громадськості перед розглядом питань порядку денного.

ВИСТУПИЛИ: Депутати обласної ради Смичок І.А. (позафракційний), Галагуза О.В. (Самопоміч), Костюшко І.В. (БПП), Кропивницький В.М. (Батьківщина), голова облдержадміністрації Гундич І.П.

    Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Лабунської А.В. (Батьківщина) - надати слово громадськості перед розглядом питань порядку денного.

( за – 14,
 проти – 1,
 утр. – 4,
не гол. –37)
(пропозицію не підтримано)

5. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 №871 «Про Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород обласної ради на 2018 рік», зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання, зі змінами.

( за – 51,
 проти – 0,
 утр. – 0,
 не гол. –6)
                                              (рішення додається)

6. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 07.03.2018 № 938, зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що вносяться зміни у Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016-2020 роки – збільшення на 1 млн.грн відшкодування за доїльні апарати.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
                                      (рішення додається)

7. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення  обласної ради від 25.05.2017 № 676.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що зміни стосуються терміну виплати стипендії обласної ради імені Д.І. Квеселевича студентам та молодим науковцям Житомирського державного університету імені Івана Франка.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 51,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 6)
                                      (рішення додається)

8. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.12.2016 № 423 «Про Програму забезпечення виконання Житомирською обласною державною адміністрацією повноважень, делегованих обласною радою на 2017-2020 роки», зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 52,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 5)
                                      (рішення додається)

9. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 869,  зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що вносяться зміни в обласну комплексну програму соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирської області на 2018-2022 роки, передбачається проведення щорічного фестивалю дитячої творчості «Райдуга».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 52,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 5)
                                      (рішення додається)

10. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 24.12.15 № 29 «Про програму інформаційної діяльності обласної державної адміністрації та розвитку інформаційного простору області на 2016-2018 роки».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
                                     
                                            (рішення додається)

11. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.07.2016 № 285,  зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що вносяться зміни у Комплексну програму забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку у Житомирській області на 2016 – 2020 роки – виділення коштів сервісному центру та патрульній поліції.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 53,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
                                      (рішення додається)

12. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.12.2016 № 425 «Про обласну комплексну програму «Молодь і родина Житомирщини» на 2017 – 2020 роки», зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що головним виконавцем Програми є департамент праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
                                      (рішення додається)

13. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 №879, зі змінами.

    Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що вносяться зміни у Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого значення в Житомирській області на 2018 рік.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 47,
 проти – 1,
утр. – 0,
не гол. – 8)
                                      (рішення додається)

14. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 22.12.2016 № 406, зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що вносяться зміни в обласну програму охорони та збереження культурної спадщини на 2017-2018 роки.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 51,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 6)
                                      (рішення додається)

15. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.17 № 923 «Про затвердження кошторису витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік», зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
                                      (рішення додається)


16. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до  обласного бюджету на 2018 рік.

ВИСТУПИЛИ:
Депутати обласної ради Озерчук А.М. (УКРОП), Ніколайчук О.В. (Батьківщина), Кокітко Н.В. (УКРОП), Жабокрицький Є.В. (Самопоміч), Собко Т.Д. (Свобода), перший заступник голови обласної ради Крамаренко С.М., начальник управління охорони здоровʼя облдержадміністрації Суслик М.П.

    Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію взяти проект рішення за основу.

( за – 55,
 проти – 0,
 утр. – 0,
не гол. –1)
(пропозицію підтримано)

    Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Озерчука А.М. (УКРОП) – перерозподілити кошти у сумі 130 тис. грн на придбання препаратів інсуліну для Лугинського району.

( за – 22,
 проти – 0,
 утр. – 1,
не гол. –34)
(пропозицію не підтримано)

ВИРІШИЛИ:
1. Доручити управлінню охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям Житомирської області опрацювати питання забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет.
2. Доручити департаменту фінансів Житомирської обласної державної адміністрації опрацювати питання наявності фінансових ресурсів для придбання препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет та надати відповідні пропозиції з вирішення питання придбання вказаних лікарських препаратів.

( за – 47,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 10)
                (протокольне рішення додається)

    Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування проект рішення в цілому.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

 ( за – 53,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 4)
                                      (рішення додається)
17. СЛУХАЛИ: Про депутатські запити.

Інформує: Крамаренко С.М. – перший заступник голови обласної ради.

17.1. Про запит депутата Пінського О.В. щодо діяльності ТОВ «Кар’єр «Кам’яна Піч» у смт Нова Борова Хорошівського району та його співпраці із громадою.
ВИРІШИЛИ: Направити запит начальнику управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ревенко О. М. Про результати розгляду запиту повідомити до 25.11.2018 депутата Пінського О.В. та обласну раду.
17.2. Про запит депутата депутата Пінського О.В. щодо відновлення маршруту рейсового автобуса «Іршанськ-Хорошів» через села Небіж, Хичів, Знам’янка, Жовтнівка, Старий Бобрик та Волянщина.
ВИРІШИЛИ: Направити запит голові Житомирської обласної державної адміністрації Гундичу І.П. Про результати розгляду запиту повідомити до 25.11.2018 депутата Пінського О.В. та обласну раду.
ВИРІШИЛИ: Прийняти депутатські запити як рішення та направити на виконання відповідним адресатам.

 ( за – 57,
 проти – 0,
 утр. – 0,
 не гол. – 0)
                               (запити додаються)

18. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.11.15 № 17, зі змінами.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що проект рішення підготовлено на виконання протокольного доручення сесії обласної ради, вносяться зміни у Регламент роботи обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 49,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 8)
                                      (рішення додається)

19. СЛУХАЛИ: Про призначення директора комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко»  Житомирської обласної ради.

    Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
                                      (рішення додається)

20. СЛУХАЛИ: Про внесення  змін до контракту з головним лікарем обласного наркологічного диспансеру Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.  Повідомив про те, що вносяться зміни до контракту у зв’язку зі зміною назви диспансеру на комунальну установу «Обласний медичний центр з надання спеціалізованої допомоги хворим на залежності, ВІЛ/СНІД-інфекції та шкірно-венерологічні захворювання” Житомирської обласної ради».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
                                      (рішення додається)

21. СЛУХАЛИ: Про внесення  змін до контракту з директором  Житомирського академічного обласного театру ляльок Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 1)
                                      (рішення додається)

22. СЛУХАЛИ: Про внесення  змін до контракту з директором Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
                                      (рішення додається)

23. СЛУХАЛИ: Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу вищої освіти  «Житомирський базовий фармацевтичний коледж» Житомирської обласної ради в новій редакції.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 3)
                                      (рішення додається)

24. СЛУХАЛИ: Про припинення обласного інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Житомирської обласної ради шляхом перетворення.

    Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

 ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
                                      (рішення додається)


25. СЛУХАЛИ: Про зміну назви та затвердження у новій редакції Положення про комунальну реабілітаційну установу «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю» Житомирської обласної ради.

    Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
 проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)
                                      (рішення додається)

26. СЛУХАЛИ: Про списання медичного обладнання.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
 проти – 1,
утр. – 0,
не гол. – 1)
                                      (рішення додається)

27. СЛУХАЛИ: Про прийняття нежитлової будівлі у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 2)
  (рішення додається)

28. СЛУХАЛИ: Про надання земельної ділянки у постійне користування.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 51,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 6)
  (рішення додається)

29. СЛУХАЛИ: Про встановлення орендної плати бюджетним установам.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
 проти – 0,
 утр. – 0,
        не гол. – 2)

30. СЛУХАЛИ: Про встановлення орендної плати.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що пропонується встановлення орендної плати у розмірі 1 грн:
- на 2018 рік громадській організації “Житомирська організація ветеранів “Золота Зірка”;
- Житомирському обласному відділенню Дитячого фонду України;
- Житомирській обласній громадській організації “Захист дітей війни”.

ВИСТУПИЛИ:

    Депутати обласної ради Галагуза О.В. (Самопоміч), Дзюбенко П.М. (БПП).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 49,
 проти – 1,
 утр. – 0,
         не гол. – 6)
  (рішення додається)

31. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

    Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 50,
 проти – 1,
 утр. – 1,
         не гол. – 4)
  (рішення додається)

32. СЛУХАЛИ: Про закріплення на праві господарського відання нерухомого майна.
    Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 52,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 4)
  (рішення додається)

33. СЛУХАЛИ: Про внесення змін у рішення обласної ради від 10.04.2014 № 1159 «Про затвердження переліків та реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами та доповненнями.

    Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що, у зв’язку з перетворенням комунальних установ, припиненням комунальної установи, зміною назв комунальних установ, перейменуванням вулиць, провулків додатки 1, 6 викладаються у новій редакції. Рішення доповнюється додатком 8 «Перелік комунальних некомерційних підприємств, що перебувають у спільній власності  територіальних громад  сіл, селищ, міст Житомирської області».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 53,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 3)
  (рішення додається)

34. СЛУХАЛИ: Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що перебувають у спільній власності територіальних  громад сіл, селищ, міст області.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 2)
(рішення додається)

35. СЛУХАЛИ: Про припинення комунальної установи «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради шляхом перетворення.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив, що надійшло звернення голови обласної державної адміністрації Гундича І.П. щодо зняття з розгляду обласною радою проекту рішення «Про припинення комунальної установи «Житомирський обласний центр крові» Житомирської обласної ради шляхом перетворення» у зв’язку з необхідністю його доопрацювання.

Голова обласної ради Ширма В.В. запропонував зняти вказаний проект рішення з розгляду обласною радою та поставив на голосування дану пропозицію.

( за – 50,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 5)

ВИРІШИЛИ:  Зняти з розгляду даний проект рішення.

36. СЛУХАЛИ: Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 47,
 проти – 1,
 утр. – 0,
         не гол. – 7)
(рішення додається)

37. СЛУХАЛИ: Про вшанування воїнів Армії Української Народної Республіки та визначних діячів Української революції 1917-1921 років на Житомирщині у 2018-2021 роках.

ВИСТУПИЛИ:
Депутати обласної ради Григорович М.С. (Батьківщина), Кізін С.В. (Свобода), Галагуза О.В. (Самопоміч), голова облдержадміністрації Гундич І.П.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 50,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 7)
(рішення додається)

38. СЛУХАЛИ: Інформацію про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на вісімнадцятій сесії обласної ради сьомого скликання.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

( за – 55,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 2)

39. СЛУХАЛИ: Інформацію про про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Інформацію взяти до відома.

( за – 55,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 2)


40. СЛУХАЛИ: Про внесення змін до контракту з головним лікарем комунальної установи «Обласний госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 1)
(рішення додається)

41. СЛУХАЛИ: Про списання основних засобів.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 3)
(рішення додається)

42. СЛУХАЛИ: Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунального підприємства «Облархпроект» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 41,
 проти – 1,
 утр. – 0,
         не гол. – 15)
(рішення додається)

43. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на передачу об’єктів рухомого майна у державну власність.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 3)
(рішення додається)

44. СЛУХАЛИ: Про внесення  змін до контракту з начальником обласного бюро судово-медичної експертизи Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 56,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 1)
(рішення додається)

45. СЛУХАЛИ:  Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області земельної ділянки.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 53,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 4)
(рішення додається)

46. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 53,
 проти – 0,
 утр. – 1,
         не гол. – 3)
(рішення додається)

47. СЛУХАЛИ: Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради.

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 2)
(рішення додається)

48. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 06.09.2018 №17848/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «ГРАНІТЛАЙН».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 45,
 проти – 0,
 утр. – 2,
         не гол. – 10)
(рішення додається)

49. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 04.10.2018  №19930/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Софія-Біо».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 47,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 10)
(рішення додається)

50. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 04.10.2018  №19931/03/12-18 щодо  погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Софія-Гамма».

Депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Мелашенко А.В. повідомив, що перед сесією відбулося засідання профільної комісії, яка погодила надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Софія-Гамма».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 45,
 проти – 2,
 утр. – 0,
         не гол. – 10)
(рішення додається)51. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 04.10.2018  №19932/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Софія-Гамма».

    Депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів Мелашенко А.В. повідомив, що перед сесією відбулося засідання профільної комісії, яка погодила надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Софія-Гамма».

ВИСТУПИЛИ:
Депутати обласної ради Озерчук А.М. (УКРОП), Рибинський І.Є. (Батьківщина).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 44,
 проти – 2,
 утр. – 0,
         не гол. – 11)
(рішення додається)

Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію  депутата Озерчука А.М. (УКРОП) – протокольно доручити постійній комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів підготувати аналіз щодо кількості наданих обласною радою погоджень, отриманих спеціальних дозволів на користування надрами та працюючих на території Житомирської області підприємств згідно з відповідною документацією, за період 6, 7 скликань обласної ради; доручити постійній комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів підготувати аналіз стану використання мисливських угідь на території Житомирської області, наданих відповідно до рішень обласної ради, за період 6, 7 скликань обласної ради; постійній комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів надати результати для ознайомлення депутатів обласної ради.

ВИРІШИЛИ:

1. Доручити постійній комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів підготувати аналіз щодо кількості наданих обласною радою погоджень, отриманих спеціальних дозволів на користування надрами та працюючих на території Житомирської області підприємств згідно з відповідною документацією, за період 6, 7 скликань обласної ради.

2. Доручити постійній комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів підготувати аналіз стану використання мисливських угідь на території Житомирської області, наданих відповідно до рішень обласної ради, за період 6, 7 скликань обласної ради.

3. Постійній комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів надати результати для ознайомлення депутатів обласної ради.

 ( за – 52,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 5)

52. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 27.09.2018  №19438/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Стейн АП».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що питання стосується надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування первинних каолінів ділянки Західно-Глинянська Дубрівського родовища  площею 33,2 га, яка знаходиться у Баранівському районі, депутатам розданий проект рішення з даного питання відповідно до рекомендацій профільної комісії - про відмову в наданні дозволу.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 48,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 8)
(рішення додається)

    Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що, відповідно до Регламенту роботи обласної ради, має оголосити перерву у роботі сесії на 20 хвилин та поставив на голосування дану пропозицію.

( за – 34,
 проти – 6,
 утр. – 2,
         не гол. – 15)
(пропозицію підтримано)

    Після перерви депутати продовжили роботу.

53. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 05.10.2018  №20034/03/12-18 щодо  погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ  «Стоун Про».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що питання стосується надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування граніту Слобідського-1 родовища площею 6,25 га, яке знаходиться у Коростишівському районі, погоджено профільною комісією обласної ради, тому обласною радою вноситься проект ріщення про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 43,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 8)
(рішення додається)

54. СЛУХАЛИ: Про розгляд  звернення  Державної служби геології та надр України від 12.10.2018 № 20627/03/12-18 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами АТ «Кварцсамоцвіти».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що питання стосується надання спеціального дозволу на користування надрами питання стосується надання спеціального дозволу на користування з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки п’єзокварцу, кварцу, берилу та топазу Вишняківської і Дворищенської ділянок  Південної та Центральної частини Волинського родовища, загальною площею 1359 га, у Хорошівському районі. Профільна комісія рекомендувала відмовити в наданні дозволу, тому обласною радою вноситься проект ріщення про відмову в наданні спеціального дозволу на користування надрами.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 33,
 проти – 0,
 утр. – 1,
         не гол. – 21)
(рішення додається)

55. СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 12.10.2018  №20592/03/12-18 щодо  погодження продажу  на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами  ділянки «Семенівська».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що питання стосується продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами  з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки бурштину ділянки «Семенівська» площею 19,0 га, в  Олевському  районі. Профільна комісія рекомендувала відмовити в наданні дозволу, тому обласною радою вноситься проект рішення про відмову у наданні спеціального дозволу на користування надрами.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 53,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 3)
(рішення додається)

56. СЛУХАЛИ: Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Житомирський обласний клуб мисливців та рибалок «Вепр Полісся».

Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що пропонується припинити право користування мисливськими угіддями державному підприємству «Лугинське лісове господарство», у зв’язку з  добровільною відмовою, та надати їх частину, площею 4200,6  га, у користування громадській організації «Житомирський обласний клуб мисливців та рибалок  «Вепр Полісся», терміном на  25  років.

    Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування проект даного рішення.

 ( за – 23,
 проти – 4,
 утр. – 4,
         не гол. – 25)

ВИРІШИЛИ: Відхилити проект даного рішення.

57. СЛУХАЛИ: Про припинення права  користування частиною мисливських угідь  приватному підприємству «Спортивно-мисливське господарство «Тетерів».

    Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що питання стосується припинення права користування мисливськими угіддями загальною площею 2346,6 га у  зв’язку із добровільною відмовою від користування, погоджено профільною комісією обласної ради, тому обласною радою вноситься проект ріщення про погодження.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.


( за – 47,
 проти – 1,
 утр. – 0,
         не гол. – 8)
(рішення додається)


58. СЛУХАЛИ: Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Житомирської області.

ВИСТУПИЛИ:
Депутати обласної ради Яковчук О.М. (позафракційний), Кізін С.В. (Свобода).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 39,
 проти – 5,
 утр. – 2,
         не гол. – 9)
(рішення додається)

59. СЛУХАЛИ: Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові обласної ради.

    Голова обласної ради Щирма В.В., відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з  питання «Про присвоєння чергового другого рангу посадової особи місцевого самоврядування у межах першої категорії посад».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 54,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 2)
(рішення додається)

60. СЛУХАЛИ: Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику голови обласної ради.

    Перший заступник голови обласної ради Крамаренко С.М., відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з  питання «Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування першому заступнику голови обласної ради».

     Депутат обласної ради Смичок І.А. (позафракційний) вніс пропозицію внести зміни у Регламент роботи обласної ради стосовно звітування заступників обласної ради про виконану роботу за певний період перебування на посаді.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 52,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 5)
(рішення додається)

    Голова обласної ради Ширма В.В. поставив на голосування пропозицію депутата обласної ради Смичка І.А. (позафракційний) - внести зміни у Регламент роботи обласної ради стосовно звітування заступників обласної ради про виконану роботу за певний період перебування на посаді.

( за – 13,
 проти – 3,
 утр. – 6,
         не гол. – 35)
                                   (пропозицію не підтримано)

61. СЛУХАЛИ: Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови обласної ради.

    Заступник голови обласної ради Вілівчук М.О., відповідно до ст.59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку, визначеному статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції», повідомив про можливий конфлікт інтересів та про те, що не буде брати участі у голосуванні з  питання «Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови обласної ради».

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 2)
(рішення додається)

62. СЛУХАЛИ: Про інформацію прокурора Житомирської області щодо результатів діяльності органів прокуратури Житомирської області за 9 місяців 2018 року.

    Інформує: Війтович Л.М. - прокурор Житомирської області.

ВИСТУПИЛИ:
    Голова ГО «Поліський щит» Ткачук С.О., депутати обласної ради Галагуза О.В. (Самопоміч), Маланюк О.З. (Самопоміч), Жабокрицький Є.В. (Самопоміч), Нусбаум С.А. (БПП), Ніколайчук О.В. (Батьківщина).

    Голова ГО «Поліський щит» Ткачук С.О. запропонував створити робочу  групу з вивчення питань незаконного видобутку корисних копалин на території області, включивши у її склад представників прокуратури, правоохоронних органів, депутатів обласної ради і громадськості.

ВИРІШИЛИ: Інформацію прокурора Житомирської області щодо результатів діяльності органів прокуратури Житомирської області за 9 місяців 2018 року взяти до відома та прийняти рішення з даного питання.

( за – 51,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 5)
(рішення додається)

63. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України щодо підтримки проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

ВИСТУПИЛИ:
    Депутати обласної ради Кропивницький В.М. (Батьківщина), заступник голови облдержадміністрації Лагута Я.М.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 55,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 1)
(рішення додається)

64. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо здійснення невідкладних заходів із ліквідації наслідків масового всихання лісів.

    Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 53,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 3)
(рішення додається)

65. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо надання державної підтримки виробникам молока.

ВИСТУПИЛИ:
    Депутати обласної ради Костюшко І.В. (БПП), Чорноморець О.П. (Оп. блок), Кізін С.В. (Свобода).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.

( за – 53,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 3)
(рішення додається)

66. СЛУХАЛИ: Про підтримку звернення депутатів Львівської обласної ради.

    Інформує: Ширма В.В. – голова обласної ради. Повідомив про те, що питання стосується проведення інвентаризації земель державної власності, що зайняті полезахисними смугами, іншими захисними насадженнями.

    Депутат обласної ради Рудченко М.М. (НП) вніс пропозицію підготувати звернення з даного питання від депутатів Житомирської обласної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання, з урахуванням пропозиції депутата обласної ради Рудченка М.М. (НП).

( за – 53,
 проти – 0,
 утр. – 0,
         не гол. – 3)
(рішення додається)

67. СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо підтримки соціально незахищених верств населення.

ВИСТУПИЛИ:
    Депутати обласної ради Павлюк Р.В. (БПП), Маланюк О.З. (Самопоміч), Кропачов Д.І. (Батьківщина).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання, з урахуванням пропозиції депутата обласної ради Павлюка Р.В.- від 4-х фракцій в обласній раді (БПП, Самопоміч, Свобода, НП) прийняти рішення «Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо підтримки соціально незахищених верств населення».

( за – 44,
 проти – 0,
 утр. – 1,
         не гол. – 11)
(рішення додається)

68. СЛУХАЛИ: Інформацію начальника Головного управління Держпродспоживслужби  в Житомирській області Шпити О.О. щодо здійснення діяльності з випалювання вугілля ФОП Морозов В.П. на території  смт Гришківці Бердичівського району.

ВИСТУПИЛИ:
    Депутати обласної ради Вітусевич В.Й. ( позафракційний), Павлушенко О.Д. (БПП), Смичок І.А. (позафракційний).

ВИРІШИЛИ: Звернутися у Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів щодо необхідності проведення спеціальної позапланової перевірки діяльності з випалювання вугілля                   ФОП Морозов В.П., що функціонує  на території  смт Гришківці Бердичівського району.

( за – 51,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 2)


69. СЛУХАЛИ: Різне.

ВИСТУПИЛИ:
    Депутат обласної ради Галагуза О.В. (Самопоміч) порушила питання стосовно організацію підвозу шкільним автобусом  учнів у Романівському районі.

    Заступник голови облдержадміністрації Лагута Я.М. зазначив, що дану ситуацію буде вивчено та надано інформацію.
    Представник громадськості Сліпченко Михайло порушив питання стосовно надання погодження на користування надрами АТ «Кварцсамоцвіти».

    Депутат обласної ради Рибак Н.І. (Оп. блок) зауважила, що на її прохання щодо запрошення Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоровʼя Богомолець О.В. для надання інформації про хід виконання медичної реформи не вжито відповідних заходів.
    
    Голова обласної ради Ширма В.В. озвучив лист-відповідь, де зазначено, що, у звʼязку із великою завантаженістю, вона не змогла бути присутньою на засіданні 19 сесії обласної ради та висловила сподівання на здійснення свого візиту на чергову сесію обласної ради.

    Представник громадськості Сліпченко Михайло зауважив, що надання спеціальних дозволів  на користування надрами має відбуватися за умови реєстрації підприємства на території Житомирської області, укладення соціальних угод та проведення громадських слухань.

    Депутат обласної ради Смичок І.А. (позафракційний) порушив питання щодо функціонування інтернатних закладів області та запропонував запросити в.о. Міністра України з питань охорони здоровʼя Уляну Супрун для здійснення їх перевірки.

    Представник громадськості Васьківський О.О. порушив питання щодо відновлення роботи міжвідомчої екологічної комісії у звʼязку з незаконним видобутком піску на території Житомирської області  та необхідністю вивчення питання забруднення річки Тетерів.

    Представник громадськості Москальчук М.І. порушив питання щодо стану екологічної ситуації в області та запропонував розробити програму навколишнього природного середовища Житомирської області.

ВИРІШИЛИ: Доручити управлінням організаційного забезпечення депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій, юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату обласної ради опрацювати заяви представників громадськості Житомирської області, що надійшли в обласну раду, та направити на виконання  відповідним адресатам.

 ( за – 49,
проти – 0,
утр. – 0,
не гол. – 0)

Голова обласної ради                                 В.В. Ширма